Skocz do zawartości

Student szuka pokoju / Białystok(teraz sklepu modelarskiego)


Grzechu

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka!

 

Z wynajęciem pokoju w tym rejonie jest tak ,że musisz pochodzić po...sklepach! W każdym sklepie prawie wisi tablica ogłoszeń na której możesz powiesić swoje ogłoszenie lub znaleźć ciekawą ofertę. Zapytałem koleżankę na GG czy jest wolny pokój w mieszkaniu, w którym 2 lata temu sam mieszkałem. Stamtąd na polibudę będziesz miał dosłownie 100m przez ulicę. Na przystanek MPK 50m. No i około kilometr na lotnisko aeroklubowe gdzie można polatać modelem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie Patrycja napisała że wszystkie pokoje zajęte. Sklepy to spożywczaki osiedlowe: Lewiatan, PSS Społem, Stokrotka... Dużo ogłoszeń jest też w Kurierze Porannym. Musisz przyjechać poczytać i podzwonić. Za miesiąc znaleźć tu lokum będzie graniczyło z cudem. Chyba że chcesz na uczelnię jechać godzinę z drugiego końca miasta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawałek stamtąd jest do przystanków linii 8,17 i 23.Nimi bezpośrednio dojedziesz w rejon polibudy ( do przedreptania ok.200m). Chyba że z przesiadkami to na AK jezdzi linia 20 o ile pamiętam. Generalnie na komunikację w Białymstoku nie narzekam- wszędzie się da dojechać. Ten adres będziesz sprawdzał przed każdym wyjściem z domu. :D Chyba że sobie na telefon Gingera zainstalujesz z tej stronki to cały rozkład MPK będziesz miał w komórce-świetna sprawa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dzisiaj rozejrzałem się w okolicach PB... jechałem tam samochodem i mijałem bloki Armi Krajowej, 6 minut samochodem pod politechnikę... wydaje mi się że źle nie jest. jak 15-20 minut autobusem to mi pasuje. A obok był Carefur i w ogóle ładna okolica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carrefour to już Zielone Wzgórza. Tam ogólnie jest fajnie i spokojnie bo to nowe osiedla względnie. Jedź na Dziesięciny... :twisted: Szukaj wytrwale lokum przy polibudzie:ul. Wiejska, Pogodna, Zachodnia, Kręta, Zwierzyniecka. Z buta 5 min. A autobusem z AK 20min. Chyba że się zapakujesz w 23 i przewiezie Cię krajoznawczo to i 40 min na dojazd może nie wystarczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem że szukać wytrwale... tylko szczerze nie ma gdzie za bardzo, popisałem po necie, porozklejałem ulotki i co więcej... w kurierze porannym kilka pokoików na łonie "rodzinki" i tyle...

 

aby nie było że nie znajdę blisko, a te dalsze będą zajęte... rozbiję namiot na terenie PB :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie, sodoma i gomora...

 

jak pomyslę że 2-3 osoby na kilku metrach, kuchnia i łazienka na całe piętro to... :mrgreen: :mrgreen:

 

a cena niewiele mniej od pokoju w mieszkaniu... ale jak nic nie znajdę to innego wyboru mieć nie będę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę molestował Patrycję-tam ma się ktoś lada miesiąc wyprowadzać więc może byś się wcisnął. Bliżej polibudy mieszkać się chyba nie da-namiotu nie liczę! :rotfl:

 

Jak trafie jakieś ogłoszenie to Ci zapodam namiar. Z tym że będzie to dopiero po 4-tym sierpnia bo teraz wybywam na urlop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cześć

 

Kto z Białegostoku mi powie czy w Białymstoku dostanę śmigła APC i pręty węglowe? O ten sklep na lipowej mi chodzi, bo innego raczej nie ma (nie mowie o redukcyjnych).

 

a pokój sobie znalazłem, cóż, 15 minut empekiem od PB, bo na ulicy chrobrego, ale pięknie w środku, miło w środku, czysto w środku i 2mega internet dla mnie w środku :P biedronka i lewiatan co prawda nie w środku, ale naprzeciwko bloku... i galeria biała z buta spacerkiem...

 

jeszcze mam takie pytanie do Białostoczanów, kilkaset metrów od bloku mam piękne zielone tereny:

 

bialy.jpg

 

orientuje się ktoś co to jest i czy można tam sobie wejść z modelem? do lotniska jednak cięzko będzie się dostać, bo do MPK raczej nie wejdę z modelem :P

 

a tymczasem sobie do wtorku bede sie "wylegiwał" na chirurgii szczękowo-twarzowej, znowu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do sklepów modelarskich to jak na miasto 300 000 ludzi jest kiepsko. Na lipowej na pewno mieli kiedyś GWS-y. Prętów węglowych nie mieli jak potrzebowałem. jest jeszcze sklep modelarski niedaleko bo na ul św. Rocha. Ale również nastawiony jest na redukcje (karton). Mają tam listewki, balsę, śmigła GWS, kleje CA i UHU Por i tego typu drobiazgi. Będąc na Lipowej warto tam się przejść i zobaczyć-a nuż znajdziesz coś co będziesz potrzebował.

 

 

Co do transportu w Białymstoku-jeśli masz możliwość przechowywania roweru-przywoź go i nim się poruszaj po mieście. Niedawno kupiłem samochód a wszelkie wyjazdy w obrębie miasta i tak odbywam rowerem-szybciej niż MPK-iem i samochodem i na pewno mniej denerwująco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.