pszczurkow Posted July 19, 2009 Posted July 19, 2009 Witam wszystkich! Mam na imię Paweł od roku bawię się trochę modelami rc. Kupuje głownie zestawy ale sądzę że z czasem sam coś wyskrobię od podstaw. Wcześniej pływałem Micro Magic`iem teraz planuję naukę latania i być może MiniMaga z Multiplexu.. Pozdrawiam
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.