Strus Posted July 23, 2009 Posted July 23, 2009 Witam Wszystkich!!! Mam na imie Robert.. modelarstwem zajmuje się od dzieciństwa (lotniczym i ogólnie RC od jakiś 3 lat).. do jakiegoś czasu elektryki teraz przerzucam się na spalinowe:) Pozdrawiam:)
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.