Freshmen Posted July 25, 2009 Posted July 25, 2009 Witam wszystkich Forumowiczów. jako nowicjusz w tematyce modeli RC mam nadzieje skorzystac z wiedzy i doświadczenia bardziej obeznanych w tej materii. Czyli wiekszosci z Was.Pozdrawiam
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.