Jump to content

PHP - pomocy - musze edytowac plik php


mammuth

Recommended Posts

Posted

Czy jest jakis program ktory dziala bez wrzucania na strone - odpal - zaladuj plik i zrob co tam trzeba ?

Bo mnie juz rece opadaja ...

POMOCY !!!

Posted

Nie rozumiem zbytnio treści pytania :)

Potrzebuje Pan wrzucić plik na server, czy może otworzyć Go na komputerze w przeglądarce?

Jak wrzucić plik na server to przez Total Commandera najlepiej.

Pozdrawiam

Posted

mammuth zainstaluj sobie:

 

EasyPHP - serwer www działa lokalnie (ja tak piszę strony www najpierw na laptoku na pózniej działjącą wrzucam na serwerek)

phpwebeditor - edycja plików php i wiele innych.

Posted
Nie rozumiem zbytnio treści pytania :)

Ja sam nie rozumiem - wiec problem tym wiekszy....

Mam po prostu strone , chce tam odpalic pare dodatkow - zrobilem to

Aby dodatki ustawic - trzeba ustawic admina i inne takie hasla

Nalezy to (podobno) zrobic uzywajac jakiegos narzedzia php - zalecaja phpadmin - czy cos takiego

Mam php admina - niestety trzeba go wrzucic na srtrone z tego co zrozumialem i tam cos dalej zrobic aby odpalic.

Moja wiedza w tym zakresie jest zerowa i nawet instrukcja krok po kroku nie pomaga - to jakbym czytal instrukcje w obcym jezyku - slowa widze - ale co to oznacza - nie wiem...

Pomecze Marcina na privie :)

 

I jakiego tam PANA - Robert jestem ;)

Posted

Chyba łatwiej będzie jak powiesz(Tak dziwnie mi się mówi na Ty, :) ) na jakim silniku pracujesz. Myślę, że albo jakieś Forum, albo PHP fusion.

W sumie to naprawdę ciężko pomóc jak się nie zna dokładnie problemu :)

Ostatnio dla kolegi robiłem coś w PHPMyAdmin więc może coś się uda pomóc.

Jakby co to jutro mogę spróbować z rana rozwiązać problem(w końcu sa wakacje :) )

 

Pozdrawiam

Posted

Matkas, Dzieki wielkie :)

Kolega meloow, jednakze juz wzial sprawe w swoje rece i dziala.

 

Pytanie o silnik jest nietrafione - jedyne co wiem - to na jakiej windzie pracuje :oops:

ps. nie jest to forum ;) i chyba nie fussion (chyba - bo nie wiem co to fussion )

Zeby teorii spiskowych nie tworzyc - chodzi o sklepik online.

Dzieki za odzew :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.