Skocz do zawartości

Swish elektro


maruta82

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki model http://perfecthobby.pl/detale.html?id=622 wczoraj podczas latania nie wytrzymało skrzydło i się w locie złamało.Myślę zastosować skrzydło z czegoś innego co by wytrzymało więcej niż ta balsa,może coś na laminacie albo na forniru.Prosił bym o jakieś sugestie czy można coś wymyślić z tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No po prostu go trochę katowałem i jak z nura wychodziłem to się złamało w miejscu tam gdzie się zaczyna ożebrowanie czyli w najsłabszym miejscu.Myślę że płat z modelu blejzyka ELF-a lub z MAX-a od pana Kwarcińskiego i teraz się zastanawiam który będzie bardziej odpowiedni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko Blejżyka też nie pokatujesz... Mojego jeszcze nie rozbiłem więc lobotomii mu jeszcze nie robiłem... ale na pierwszy rzut oka dźwigara to on solidnego nie ma. Mogę się mylić, ale wydaje mi się, że jego rolę pełnią klocki ~10x10x80. Udało mi się go przewiercić wzdłuż na wylot, przy okazji rozwiercania otworu na szufladę. Nie przypominam sobie też, żeby był olaminowany, albo owęglowany. Może, można by było o to poprosić przy zamawianiu.

 

W każdym razie dla pewności ja moje płaty (2m :evil: ) połączyłem i zalaminowałem pasem 15cm tkaniny + na to jeszcze drugie 5cm. Jeśli masz zamiar brać od Blejżyka 1.5m, sugeruję zrobić to samo, chociaż wygląda to jak wygląda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.