Skocz do zawartości

Yak 54 - CyberFly


Rekomendowane odpowiedzi

Ustalony setup, który nie ulegnie zmianie dla tego modelu, silnik Emax 2822, regulator 11 A, zasilanie 2S 1000 - 1100 mAh i latamy na śmigle Tower pro 8 x 6 E , czas latania na pełnym drągu ok 9 - 10 minut. Przy naładowany pakiecie można wykonać niemal wszystkie ewolucje z wyjątkiem tych wymagających odejścia w górę z zawisu na śmigle. Waga ok 300 g. Reszta elektroniki, odbiornik Corona 4 kan synt., 3 serwa Esky 8g cyfrowe (ostatnie eskaye jakie kupiłem :twisted: ). that's all folks ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No i Yak zakończył u mnie żywot, czyli zmienił właściciela ;D , szalenie wdzięczne latadło. A dla nowego właściciela - "Tyle samo lądowań co startów". Jak ktoś szuka akrobatki do bezstresowej nauki - polecam.

 

edit.

 

"zamieniłem", 8) nie powiem na co... ale niebawem chyba napiszę... a zainteresowani i tak wiedzą :rotfl: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.