Skocz do zawartości

Dźwiękowy sygnalizator rozładowania.


Michal1977

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jak w temacie. Czy któryś z kolegów spotkał się z takim urządzeniem ,lub wie gdzie takie coś można nabyć .W którymś z wątków na forum była o tym wzmianka (o ile pamiętam właściciel urządzenia mieszka w GB) ,ale nie mogę się doszukać :? .Latam Easy Gliderem Pro regulator PULSO 40++ silnik RAY C3542/06, Mam płytę do ustawienia regla ,ale nie mogę tak go ustawić ,żeby zostawało trochę prądu na spokojne wylądowanie. Po rozładowaniu aku (lipol 1600) odcina prawie bez ostrzeżenia i można go włączyć na 1-2 sekundki. Pół biedy gdy dzieje się to na wysokości.

 

Pozdrawiam Michał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest na rynku pewna nowa firma rewelacyjnie się rozwijająca z tego co widzę.

Co prawda mam inną wersję lipo guarda jednak ten podobno działa b. dobrze

LINK poczytaj - może to to czego szukasz!

 

EDIT: fakt że ja używam tego w heliku, jednak myślę że do samolotu będzie równie dobry.

EDIT 2: ja mam dokładnie TEN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w tym moim można zupełnie płynnie.

Fajny jest patent z diodami. Nie muszę bowiem oczekiwać sygnału dźwiękowego. W zależności od stopnia rozładowania odpowiednio błyskają diody (2 szt) im szybciej - tym bardziej rozładowany pakiet, aż do prawie stałego świecenia świadczącego o bliskim rozładowaniu, poprzedzonego głośnym piszczykiem.

Dodatkowym aspektem jest bardzo ciekawy efekt wizualny podczas lotów z gorszym oświetleniem słonecznym - diody wyglądają jak światła pozycyjne :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

Odezwijcie sie do uzytkownika Remzibi na forum epheli, zaprojektowal doskonaly lipomonitor w cenie ... 23 zlote. A do tego to bardzo porzadny czlowiek i jesli komus nie odpowiada "fabryczna" nastawa sygnalizacji to moze podac wlasne progi przy ktorych monitor ma zaczac denerwowac pilota :)

 

Pozdrawiam

Grzesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

Odezwijcie sie do uzytkownika Remzibi na forum epheli, zaprojektowal doskonaly lipomonitor w cenie ... 23 zlote. A do tego to bardzo porzadny czlowiek i jesli komus nie odpowiada "fabryczna" nastawa sygnalizacji to moze podac wlasne progi przy ktorych monitor ma zaczac denerwowac pilota :)

 

Pozdrawiam

Grzesiek

 

Grzesiu pisałem właśnie o jego lipo monitorku :ble: :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.