Skocz do zawartości

Hello


Rekomendowane odpowiedzi

Jako fatalna Organizatorka [ ;) ] witam wszystkich modelarzy

i już na samym poczatku muszę Was zmartwić,

 

Święto Lotnictwa w EPIN to też moja sprawka,

więc co niektórzy pewnie już schowają modele do szafy :)

 

Ponieważ nie będę pisała postów w różnych tematach,

wszystko co mam do przekazania zostanie zawarte tutaj.

 

Jestem zdziwiona Waszymi opiniami,

plan imprezy był zamknięty i w planie były uwzględnione 2 drużyny modelarskie,

z Torunia i Inowrocławia, potem zgłosił się Pan z Chełmna,

zjechało się 30 ludzi z modelami nie wiadomo skąd i chcieli latać.

Bardzo miło, ale chyba coś tu nie gra.

 

Proponuję pojechać z modelami na jakiekolwiek zawody czy pokazy w ciemno

i oczekiwać, że nagle plan imprezy zostanie zmieniony bo zjawili się modelarze chętni do latania. Co do narzekań na pas, trzeba było przyjechac wczesniej i obejrzec teren,

10 ha zboża rośnie za pasem i nie było nad czym latać?

 

Za rok na pewno nie będzie Festynu Lotniczego w Czarżu,

w Czarżu nie będzie już nigdy nic związanego z lotnictwem.

Gwarantuję. Za żadne pieniądze nie tknę placem żeby cokolwiek tam zorganizować,

chocby mial to byc dzien dziecka.

 

Można odechnąc, że nikogo nie zabił AN-2 podchodzacy do lądowania,

ale wydaje mi się że to jakiś cud. WIelki ukłon w stronę pilotów.

 

niektórzy ludzie są za głupi zeby zrozumiec co znaczy "BEZWZGLĘDNY ZAKAZ WCHODZENIA NA PAS" , służby porządkowe zawiodły, upili się i zamiast pilnowac aby w momencie podchodzenia samolotu do lądowania nikt nie chodził i nic nie jeździło po drodze przebiegającej na poczatku pasa [pseudo-pasa], siedzieli w kukurydzy.

 

Dlatego też nie zamierzam podjąć takiego ryzyka nigdy więcej na żadnej wsi.

Od tego są lotniska.

 

 

Panie Robercie... Pas wielkości sznurowadła wyznaczał Prezes Aeroklubu wraz z innymi lotnikami, myślę że nie powinien Pan podważać ich kompetencji.

Za długi to on nie był, ale te słupki ustawiali sami lotnicy, a nie raczkująca organizatorka.

 

I jaką kontrolą lotów Pan jest zdziwiony też nie wiem,

przestrzeń miałam zarezerwowaną nad 1/4 województwa,

do latania nikogo nie zmuszałam, piloci sami oceniali warunki i wiedzieli na co się piszą.

 

I dziwi mnie, że więcej uwag ma modelarz odnosnie lądowania AN-2 i innych niż sami piloci i właściciele tych maszyn.

Ja mam zal do siebie ze zaangazowalam bandę pijaków w mundurach jako służby porządkowe. Niestety nie wszyscy traktują odpowiedzialnie swoje stanowiska.

 

Zapraszam do EPIN na piwko 22.08

 

Jak do tej pory w EPIN 22.08 lata Toruń i Inowrocław.

 

Więc jak sa jacyś chętni to moze by tak zgłosić chęć uczestnictwa?

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj :)

fatalna Organizatorka

Alez nie przesadzajmy - opinie o imprezie sa pozytywne - wiec zamiast odpuszczac - mozna pare rzeczy po prostu poprawic ;)

Niestety nie bylem - chociaz mialem ochote na swiezo wypieczony chlebek - pal licho te wszystkie latadla :lol:

Organizacja imprezy jest wielkim wyzwaniem i niestety zawsze jest wiecej krytykantow niz chetnych do pomocy :(

Sluzby porzadkowe zawiodly - to jest bardzo niepokojaca wiadomosc.... :/

Zaloze sie, ze w przyszlym roku bedzie mozna liczyc na pomoc modelarzy - zorganizowac im czas na latanie - w zamian beda pomagac w utrzymaniu ludzi z dala od ladowiska - zwlaszcza, ze w okolicy nie macie podobnych imprez - wiec zainteresowanie bedzie duze - jestem tego pewien.

A co do zapisow na latanie - zawsze powtarzam - albo sie wczesniej zapisal, albo nie lata wcale - chyba, ze sie miejsca zwolnia - porzadek i bezpieczenstwo musi byc.

Jakikolwiek wypadek zawsze powoduje zaostrzenie wymagan i pietrzenie problemow przy kolejnych imrezach - o odpowiedzialnosci nie wspominajac.

Pozdrawiam serdecznie

Robert

 

Ps. - Daloby rade taki chlebek prawdziwy mi tu podeslac - pachnacy, na zakwasie, z chrupiaca skorka mmhhmmmm ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hola - słowa krytyki jeszcze nikogo nie zabiły a skoro napisałaś :

.... raczkująca organizatorka
to tylko podziwiać zapał !

 

"Twardom trzeba być nie mientkom" :mrgreen:

na każdej imprezie znajdzie się idiota który musi wejść tam gdzie być nie powinien ...

w Bobowie modelem oberwał kamerzysta choć był upominany i zaznaczono że przebywa tam na własne ryzyko .

To że ochrona się nawaliła to już nie jest wina organizatora . zwyczajnie należy rozpuścić wiadomość jaka firma obstawiała impreze i po firmie....

 

A przede wszystkim to Witamy na forum bo od tego powinienem zacząć !

 

marudzić będą zawsze a jak komuś coś nie pasuje to mamy dla niego radę - zrób za rok sam imprezę ...wtedy mu skrytykujemy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Robercie... Pas wielkości sznurowadła wyznaczał Prezes Aeroklubu wraz z innymi lotnikami, myślę że nie powinien Pan podważać ich kompetencji.

Za długi to on nie był, ale te słupki ustawiali sami lotnicy, a nie raczkująca organizatorka.

Aby nie wprowadzac zamieszania odpowiedziami na zarzuty z innych postow - proponuje chociaz cytaty wstawiac - bo teraz to wyglada jakby to do mnie bylo ;)

 

Jedna jeszcze wskazowka - jako organizator masz prawo w kazdej chwili impreze "zatrzymac"

Widzisz jakiegos debila lazacego po pasie - lub za barierka - bierzesz megafon i krzyczysz - "przerwa w imprezie na pol godziny - prosze podziekowac idiocie w czerwonej koszulce co lazi po pasie - nikt sie pozniej nie wychyli" :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slawekmod

Witam, żeby było lepiej to proszę wpisać miejscowość lub region.Mnie kwadraty nic nie mówią a pole "skąd" w formularzu rejestracyjnym służy do wpisania właśnie nazwy miasta lub regionu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowna organizatorko - proszę się nie przejmować krytycznymi uwagami co po niektórych "kolegów". Co prawda nie byłem i nie widziałem festynu, ale dodam 3 grosze.

Powiem szczerze - Polak jak nie marudzi - dziwnie się czuje, a jeszcze się nie urodził taki co by wszystkim dogodził - za dużo malkontentów.

Proszę wyciągnąć wnioski i organizować dalej :wink: , nie ma co się łamać. Większość opinii które czytałem było pozytywnych.

Szanuję ludzi z pasją - i za to Panią podziwiam, zrobić coś z niczego, tym bardziej robi wrażenie, zważywszy że w naszym kraju nic nie jest proste.

A my Panowie powinniśmy się cieszyć, że są takie kobiety jak organizatorka, zorganizowała festyn (ok, z bólami ale jednak) i jeszcze ma na tyle za przeproszeniem "jaj" żeby bronić swojego stanowiska na forum.

Brawo szanowna koleżanko - szacuneczek!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.