Skocz do zawartości

Wykasowane sterowniki


karlem

Rekomendowane odpowiedzi

...gwoli ścisłości: żadne próby, łącznie z zainstalowaniem SP2 nie pomagają :evil:

 

Albo udało mi się naprawdę dobrze namieszać :oops: , albo miał rację mój kolega, który twierdził, że cały ten Windows to syf i jeden wielki wirus :wink:

 

święta prawda :lol:

 

Po włączeniu aparatu robi sobie "plu-plum" i kontrolerach uniwersalnej magistrali szeregowej występuje jako KODAK Digital Camera z żółtym wykrzyknikiem.

Podaj może nazwe tego sterownika to wyśle ci moje sterowniki skopiowane z systemu , podmienimy je i moze się uda .

 

Odszukaj jeszcze raz ten żółty wykrzyknik , kliknij prawym klawiszem i wybierz właściwosci , później zakładkę Sterownik i szczegóły sterownika . Podaj nazwe tego sterownika do którego sie odwołuje w system32\DRIVERS\ (tu nazwa sterownika)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobacz to http://rapidshare.com/files/124935536/usbscan.sys.html wrzuć go tam gdzie jest ten uszkodzony lub wskaż ręcznie ten plik się uda 8)

 

jak coś to dam więcej tych plików , specjalnie zainstalowałem sobie to twoje oprogramowanie bo tego pliku u mnie nie było ,po instalacji doszło więcej plików więc jak coś to spakuje wszytkie i ci wyśle przez skype

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wejdź w system/menadzer urządzeń i w kontrolerach uniwersalnej magistrali szeregowej kliknij na tego KODAK Digital Camera z żółtym wykrzyknikiem prawym klawiszem myszki i wybierz "aktualizuj sterownik " w następnym okienku które wyskoczy wybierz " Zainstaluj z listy lub określonej lokalizacji ( zaawansowane ) , klikasz dalej i wskaż ręcznie tego co ci podałem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...nie mam już zdrowia do tego upartego pudła. Znam sie na tym jak sejm na budżecie...

Po kolei:

Podmieniłem na to, co mi podesłał Norman, nic.

Z linku meloow'a też nic, a dokładnie jak stara, zacięta płyta:

w Kontrolerach uniwersalnej magistrali szeregowej na Kodak ZD710 Zoom Digital Camera prawym Właściwości i:

System Windows nie może załadować sterownika urządzenia dla tego sprzętu, ponieważ poprzednie wystąpienie sterownika urządzenia jest wciąż obecne w pamięci. (Kod 38)

 

 

Chyba będę musiał wgrać W od nowa, bo znam sie na tym jak sejm na budżecie... :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. To zrób tak, pobierz nowe sterowniki do twojej płyty głównej (musisz znać model ) instalując program everst wyczytasz z niego co i jak.

 

ja bym wywalił cały USB ale wtedy starcisz i internet więc to dość ryzykowne, ale jak pobierzesz dobrze sterowniki i zainstalujesz je dobrze powinno być już OK.

 

niestety nie namawiam to bo jak pójdzie coś nie tak to mnie zastrzelisz ;) a na pewno bedziesz musiał oddać kompa na serwis w celu ponownej instalacji USB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slawekmod

Wszystkie wartościowe rzeczy na partycję D a C sformatować i to chyba jedyne rozsądne rozwiązanie.Jak porąbały się wpisy w rejestrach to można przy tym siedzieć tydzień i nic to nie da.Miałem podobnie u siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.