Skocz do zawartości

Problem z radiem.....


marcinlota1977

Rekomendowane odpowiedzi

Witam...jesli ktos moze mi podac link ze sterownikami to prosze o pomoc......nie moge za nic połączyc sie z radiem....sanwa RDS 8000.....szmulator jaki mam to Aerofly profesional deluxe.....podłączyłem pada i ustawilem tak ze wszystko chodzi jak trzeba...ale radia nie daje rady.....a ucząc sie na radiu jest lepiej.....wiec POMOCY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czego nie wiesz? napisz to pomożemy

aha skumałem

 

wchodzisz w ustawienia w programie menu główne :

 

-Controls potem - properties ( ew adwanced properties zalezy jak klikałeś )

 

z prawej strony masz przypisane do każdego steru silnika czy innej funkcji kanały (channel)

klikasz i rozwija się lista radio 1 radio 2 joy 1 joy 2 itd...

pomachasz dragami to zobaczysz co reaguje i to przypisz po kolei do wszystkich sterów

 

 

zapamiętaj najpierw włącz kabel do nadajnika i kompa odpal nadajnik ( radia JR uruchamiają się same jak twoje nie wiem) dopiero po tym uruchom program symulatora .

 

Program tylko raz poszukuje kontrolera na usb a odśwież nie zawsze działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale system wykrywa urzadzenie interfejsu HID...wiec co teraz....

To by się zgadzało. System powinien zobaczyć urządzenie interfejsu hid i kontroler gier zgodny z interfejsem hid. Możesz to sprawdzić w menedżerze urządzeń.

Wygląda na to że masz jakiś problem z samym kablem lub z połączeniem z aparaturą.

Ja jestem użytkownikiem JRów, w których jak podłączysz samą wtyczkę "jacka" aparatura sama automatycznie się uruchamia (bez modułu nadawczego). Sprawdź w instrukcji czy w Sanwie też tak powinno być. Jeśli jest tak samo jak w JR to może problem leży gdzieś przy wtyczce lub gnieździe w aparaturze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest zamowione na necie.....niby do sanwy....zresztą sprawdzalem i wszystko jest podłączone ok..tak jak na obrazku..wiec co dalej

 

hmm.. Prawdopodobnie masz uszkodzony kabel , lub usb może byc wadliwe :) miałem podobny problem pożyczyłem od znajomego apke od Lamy 4 i kabel usb , w kablu byl przerwany kabel przy "Dzeku" ,małe przylutowanie i pomoglo :)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kabel nie moze byc uszkodzony...tak mysle....bo na tym kablu na tym prostokącie jest czerwona dioda i jak podlącze kabel do kompa to miga......a jak jeszcze do sanwy i włącze sanwe to świeci na czerwono na stałe....wiec powinno byc ok......

 

 

Hmm... To czyli polączenie z Apką jest, moze sciągnij jakis symulator inny? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.