Skocz do zawartości

Rumia-Modelarze


Barlu

Rekomendowane odpowiedzi

No ba, Rumia blisko Mechelinki = Klif i F3F Gdynia Team.

Masz jeszcze kilka górek jak by wiatr nie powiał.

Do tego masz lotnisko złote piaski właśnie w Rumii.

http://www.lotnisko-rc.com/

 

I pozycja lotniska 54°36'21.93"N

18°25'36.65"E

 

Do tego lotnisko w Bobowie, ale to kilka kilosów, okolice Starogardu Gdańskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modelarzy w Rumi jest sporo. Koledzy maja duze extry -3m oraz 3,3m, do tego moj instruktor z modelarni oraz kolega Lukasz- ktory rowniez jest na naszym forum.

 

To lotnisko zlote piaski sie przenioslo- wiem, bo sam na nim obecnie latam. Nalezy dodac, ze latanie tam jest platne, a latanie w okolicy jego grozi rozbiciem zarowno swojego, jak i czyjegos modelu. W ktorym miejscu Rumi bedziesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mordkę a ja mam tylko EDGE 540 80cm shocka i to na wykończeniu (już się robi bardzo elastyczny) :mrgreen: No i FJ który czeka na silnik i resztę, ale do wtorku się nie doczeka wiec go nie wezmę. To może chociażby się spotkał z nimi i pogadał, bo skoro latanie na lotnisku jest płatnę to wolę nie ryzykować latania poza nim a płacić nie zmierzam (bo nie mam z czego). :)

 

Może ktoś mi podać namiary do któregoś z kolegów modelarzy?? (chodzi mi tylko o numer telefoniczny gdyż innego dostępu do kontaktu tam nie będę miał chyba )

 

I w takim właśnie to momencie żałuje że nie mam szybowca żadnego :D (aczkolwiek tzagi pokiereszowany leży w piwnicy, może się zdecyduję go reanimować, mam dwa serwa, akumulator się zlutuje ze starych AA i w górę)

 

PS. Gdy tylko się dowiem na jakiej ulicy ciotka mieszka to poinformuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.