Skocz do zawartości

Cholerny Pech... (M-fox)


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

A wiec Dnia 14 Sierpnia, wstając rano ,zrobiwszy to co każdy człowiek powinien, miałem ochotę sobie dzisiaj polatac... Pierwsze myśli "fox!!!" Naładowałem Lipusie, Akku od Apki i w drogę. Pierwszy rzut ok. Model na 1/3 gazu Śmiga że aż miło (lot ok 15 min) Lipuś padł, Wymiana na nowy i w górę... Model robi sobie kuleczka nad łąką spokojnie wylądowałem wymieniłem Lipusia i w kolejny oblot ,tym razem był to pechowy lot, obok mnie widzę nadjeżdżających dwóch młodych chłopaków na rowerach, pomyślałem sobie "cholerka co oni tu robią ,wyjazd na ulice" że byli tacy "Ciekawscy" to sobie stanęli, Patrzeli jak latam,Polatałem jeszcze z parę minut... Kątem oka widzę że odjeżdżają (w sercu jakaś ulga ;o"; pętelka modelem no i matka ziemia przyciągnęła małego foxika wprost pod koła roweru :( Owy chłopak powoli ruszając (model "wbity" w tylne kolo roweru) "rozbebeszał" model. Ja w panice krzyczę "K*** stój ,nie ruszaj się" przy bliższych oględzinach model cały zniszczony, servo od lotek zniszczone rozleciało się w drobny mak... Reszta ok. Bałem się że wszystkie kable jak i z odbiornika , jak też i od silnika ,regla poszły w drobny mak...

 

Grr... Dobrze ze strata tylko 60 zl ,a nie wiecej :)

 

Pozdrawiam i przepraszam za taka dłuuuugą lekturę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego jak latam, zawsze wszystkich wołam do siebie, a widząc że ktoś nadchodzi, odpuszczam latanie na kilka minut ;). Bezpieczenstwo na pierwszym miejscu ;). Naczytałem sie troche o wypadkach i troche przykladów usłyszałem - wystarczy, żeby samemu zacząć stosować podstawowe zasady :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest czysty Murphy ; D jesli sie gdzies nie chce poleciec to sie tam wleci w najmniej oczekiwanym momencie :P dobrze ze tylko 60 zł, a nie cięższy model i straty w ludziach ; ) ja osobiscie zawsze staram sie odczekac az gapie sobie pójdą, wtedy mam spokojną głowę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest czysty Murphy ; D jesli sie gdzies nie chce poleciec to sie tam wleci w najmniej oczekiwanym momencie :P dobrze ze tylko 60 zł, a nie cięższy model i straty w ludziach ; ) ja osobiscie zawsze staram sie odczekac az gapie sobie pójdą, wtedy mam spokojną głowę ;)

Szkoda ,że nie zabrałem ze sobą również Extry 300 ,bo bym na szybko wszystko podpiął i próbował trafic tego chlopca w :ass: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ,że nie zabrałem ze sobą również Extry 300 ,bo bym na szybko wszystko podpiął i próbował trafic tego chlopca w :ass: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Przecież, to Ty powinieneś przestrzegać wszelkich zasad bezpieczeństwa, a nie ci rowerzyści :evil:

 

Skoro nie latałeś na wydzielonym do tego celu lotnisku, to nie możesz winić innych za to co się stało.

Ciesz się, że nie trafiłeś gościa w głowę i nie zrobiłeś mu krzywdy, bo wówczas mógłbyś o modelarstwie zapomnieć na ładnych parę lat (o ile nie na całe życie) płacąc odszkodowanie bądź rekompensatę za leczenie lub wyrządzenie trwałego uszczerbku na zdrowiu.

 

Opamiętania trochę :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież, to Ty powinieneś przestrzegać wszelkich zasad bezpieczeństwa, a nie ci rowerzyści :evil:

 

Skoro nie latałeś na wydzielonym do tego celu lotnisku, to nie możesz winić innych za to co się stało.

Ciesz się, że nie trafiłeś gościa w głowę i nie zrobiłeś mu krzywdy, bo wówczas mógłbyś o modelarstwie zapomnieć na ładnych parę lat (o ile nie na całe życie) płacąc odszkodowanie bądź rekompensatę za leczenie lub wyrządzenie trwałego uszczerbku na zdrowiu.

 

Opamiętania trochę :evil:

Hehe :) Na muchowiec w Katowicach mam spoooory kawałek , mieszkam w centrum ,wyjazd jednym modelem to trochę przesada ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe :) Na muchowiec w Katowicach mam spoooory kawałek , mieszkam w centrum ,wyjazd jednym modelem to trochę przesada ^^

Obawiam sie, ze takie tlumaczenie jakby sie cos stalo - niewiele pomoze.

Nikogo nie bedzie obchodzilo czy masz pol minuty czy 5 godzin aby na wlasciwe miejsce pojechac.

To tak jakby kierowca mial pretensje do ludzi ze po chodniku chodza i on tam sobie jezdzic nie moze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blikes, chodzi tylko o uswiadomienie co i jak - oraz czym grozi wypadek.

Mozesz byc pewien, ze jakby sie cos stalo to nie z rowerem bylby problem - obawiam sie.

Musialbys udowodnic, ze byles uprawniony do latania tam ;)

 

Tak ,rozumiem i w stu procentach zrozumiałem , zasady BHP są dla mnie wiadome ,aczkolwiek w tym "Chorzowie" nie ma gdzie kurka latac :) ,jedynie W Chorzowskim WPKIW ,Duża polana do polatania, ale pewien hektar trzeba tam leciec, jak się nie ma żadnego środka transportu to wiesz :) "Palcem po mapie" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.