Marcin. Posted August 17, 2009 Posted August 17, 2009 Witam Wszystkich, mam na imię Marcin , jestem z Katowic. Z lotnictwem, tym trochę większym (ULM), związany jestem już wiele lat, a modelarstwo lotnicze traktuję jako uzupełnienie całości. Pozdrawiam.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.