Skocz do zawartości

Baza danych


Matkas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

udostępniam Wam moją baze danych, którą utworzyłem rok temu. Ma ona pare poważnych błędów, ale chwilowo nie mam zainstalowanego VB aby je naprawić.

 

Oczywiście hasło i nazwę użytkownika łatwo obejść, ale kto będzie chciał się włamać ?

 

http://rapidshare.com/files/268472802/CoSql.zip

 

Opcja otwierania i zapisywania pliku TXT jest uszkodzona(cofa znak o jeden), więc lepiej używać zaszyfrowanej wersji.

 

Jest nawet opcja "Drukuj", ale nie pamiętam czy działa poprawnie, trzeba spróbować :)

 

Program prosty w obsłudze.

Mam nadzieję, że się Wam przyda.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można to wykorzystać do czegokolwiek. Ja osobiście wykorzystuje to do zapisywania haseł,loginów,cd-keyów itp. .

 

A co byś zmienił w piewszej kolejności? :)

Może w końcu się zmotywuje do zrobienia kolejnej wersji programu :D

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak koncepcja OK, ale co to za trzmacz haseł. Twoj programik po porstu zapisuje dane do pliku i odczytuje z niego . Dotatkowo dla każdej nowej pozycji nowy plik, czyli 100 haseł 100 plików :roll: .Jak już to wszystko musi być trzymane w jednym pliku, a każdy nowy rekord w nowej linijce. identyfikacja powinna odbywać się ID, a hasła, numery itp. powinny być kodowane np. najporstrzym syfrem cezara. Take coś już pozwala na uzytecznośc takiego porgramu. Naturalnie trzeba poprawić funkcjonalość.

 

no to do dzieła kolego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.