Skocz do zawartości

Aurora czy moduł 2.4GHz


Eryk Potocki

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć mam pytanie do starszych kolegów modelarzy czy jest lepjej kupić nadajnik Aurora na 2,4GHz czy bardziej mi sie opłaca kupić do eklipsa7 moduł na 2.4GHz

bo czuje że latanie na 35H na lotnisku jest bardzo ryzykowne a che latać bez stresu że będe zbierał Szybowsa z ziemi. Dzięki z góry na pomoc .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz Eclipse7 ( pisałeś dokupić ) spróbuj modułu ...

Lecz najpierw ... zorientuj się jakie i po ile są odbiorniki dla danego systemu.

Może się okazać, że za odbiorniki jednego producenta będziesz płacił 300 zł, innego 150 !

 

Niektórzy piszą, że aparatury projektowane jako 2.4 GHz dają szybszy czas odpowiedzi serwa/modelu ...

 

Resztę opcji ( np. telemetria ) mają zarówno aparatury jak i moduły ( np. JETI ).

 

Mając moduł przesiadkę z 35Mhz na 2,4 GHz można zrobić stopniowo ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się oriętowałem w modułach do eklipsa 7 i odbiornikach to dobry moduł kosztuje ok 500zł a odbiornik do tego modułu to koszt ok 300 zł = 800zł , a aurora to koszt ok 1800 zł dużo kosztuje ale mam bardzo zawansowany tryby miksowania do szybowsów i w trybie heli , dotykoway ekran itp..

 

Mysilałem żeby kupic aurore w art hobby ( u dzika ) albo w riku ale jak patrze to jeszcze ona nie jest dostępna na polskim rynku a riku pisałem ze w sierpniu 1 bedzie do kupna .

 

Tak się zastanawiam co leprze bo w przełomie grudnia będe kupowałem małą exstre i nie che ryzykowac na 35H latać bo to troche kasy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny bezsensowny wątek, z którego nic nie wynika. Pytanie bez ładu, składu i przemyślenia, za to z masą błędów. Brak odpowiedzi autora na dodatkowe pytania. Zlewka na maksa.

 

Jedyną cenną informacją z tego wątku jest porównanie modułów Corony, ale kto będzie szukał informacji o Coronie w temacie o Aurorze...?

 

Czasami mam dosyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.