Skocz do zawartości

Witam wszystkich serdecznie


lopez 16

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam na imię Adrian ,mam 17lat i na chorobę zwaną modelarstwem zachorowałem cztery lata temu ,mieszkam w Płocku (Mazowieckie) .Już od dłuższego czasu przeglądam to forum ale dopiero teraz postanowiłem sie zarejestrować ,przez pierwsze dwa lata mojej choroby robiłem różne dziwne rzeczy (niekoniecznie rc) ,z kolei po dwóch latach mama zapisała mnie do osiedlowej modelarni gdzie pod okiem instruktora Krzyśka Waleckiego uczyłem się podstaw teorii i budowy modeli , nieoceniona okazała się także pomoc ze strony grupy RC Płock której od początku jej istnienia jestem członkiem (chłopaki wielkie dzięki) .Wczasie tej choroby popełniłem kilka modeli ,którymi były :toto-0,toto-7,zagi,szybowiec 1400mm rozp,hydrofoam i inne niekoniecznie udane modele ,Jak już zdążyliście zauważyć wszystkie modele robie sam lub kupuje ARF ,ARC ,ponieważ niemam zaufania do firm typu Cm-pro :D

aktualnie od jakiegoś czasu próbuje się przerzucić na modele akrobacyjne i buduje pierwszego Fun -Fly'era ,wzorowałem się na modelu Madmana ze strony Dariusza Mulara która bardzo mnie wciągneła .

Mam na dzieje że niezanudziłem was swoim postem ,ale żeby niebyło że sie nie przywitałem to napisałem hehe . :) Pozdrowienia dla wszystkich modelarzy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.