Skocz do zawartości

Kable Do MPX


xpr

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z kablem pc->odb polutowalem go zgodnie ze schematem podlaczam kabel do odbiornika na kabal 1 uruchamiam program rx data menager klikam ok i nic sie nie dzieje mam pytanie jak powinien zachowywac sie odbiornik i program ?

 

Czy włączyłeś zasilanie odbiornika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam do ciebie pytanie a w zasadzie prosbe czy moglbym podeslac tobie mojego mpx'a(mam ta sama wersje co ty)zebys wrzucil mi nowego softa? Cos z mojim sie stalo i nie wyszukuje kanalow, led mruga jakims dziwnym kodem i nic nie da sie zrobic :? No a najgorsze jest to ze mam dwa niesprawne odbiorniki i nie mam jak latac :(

Z gory dzieki

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
OK problem rozwiazany :) nie mialem pojecia ze kabel trzeba podlaczyc do odbiornika w miejsce baterii a pakiet zasilania na inny wolny kanal. Wszystko dziala jak nalezy i na blaszaku i na laptopie.

 

Witam,

Czy sprawdzałeś może po locie za pomocą komputera liczbę błędów jaką zapamiętał odbiornik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.