Skocz do zawartości

FlyCamOne2 - problem - opinie ,pomoc


maciej1977

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Kupiłem tą kamerkę parę dni temu , rozpakowałem , nałdowałem baterie i myk pierwsze filmiki nakręcone w domu , ogrodzie , samochodzie wszystkie w jakości dobrej jak na tej klasy sprzęcik :D , więc raz dwa zamontowałem nowy nabytek w modelu Twinstar II i w powietrze 12 minut spokojnego lotu bardzo ciekawy nagrania po lądowaniu na łące ku mojemu zaskoczeniu nie mogę zatrzymać nagrywania wciskając spust kamerki - zacły czas wyświetla biegnące kreski oznaczające nagrywanie :?: :?: wyłączyłem na off i do kompa a tu nic się nie nagrało mimo 12 min lotu i 2GB pamięci . Kolejna próba w ogrodzie po 10 min nagrania naciskam spust i nagranie zakończone (napis UR) i znów do modelu 10 min lotu , lądowanie i powtórka nie dział spust nie idzie zatrzymać nagrania :twisted: myślę zobaczymy co z fotkami ustawiona funkcja PE (fota co 4 sekundy) start 5 min lotu lądowanie i jest ok fajne fotki i tak z pięć razy na ziemi ok a po locie problem z zakończeniem nagrywania :twisted:

Tu Twinstar z FCO2 i fotki o których piszę wyżej

Sorki za wypociny ale trochę mnie krew zalała i tu moje pytanko czy Koledzy którzy mają FCO2 spotkali się z takim problemem ?? Zastanawiam się czy może trafiła mi się wadliwa sztuka (na kogoś musi trafić:) ) czy Twinstar ma na nią zły wpływ

 

Proszę o opinie i pomoc :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też myślę że to wibracje, ale reklamują ten produkt jako idealny towarzysz sportów extremalnych a tam wszelkie wibracje , wstrząsy są na mile widziane bo przecież ma być extremalnie :wink: - więc chyba poprostu zareklamuje kamerkę w sklepie internetowym i zobaczymy co będzie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.