Skocz do zawartości

Tiger Moth firmy GWS


false

Rekomendowane odpowiedzi

Spodobał mi się ten model:

http://www.nastik.pl/tiger-moth-p-296.html

jednak ostatnio kiepsko z funduszami, i na wyposażenie mnie nie stać. Mam dzwonek TP 2409-1200, odbiornik e-sky 6 kan. i serwa TP SG-50 ( 2 na lotki + wysokość). Regulator to TP 18A a na zasilanie pakiet 2s 800mAh. I tu kilka pytań: czy silnik nie będzie za duży i czy serwa nie będą za słabe?? Czy pakiet 2s wystarczy czy lepiej 3s?? Bo 3s mam tylko 1300 a to raczej za ciężki. No i jeszcze jakie śmigło przy zasilaniu 2s? Aha i czy ktoś wie z czego jest zrobiony ten model??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To większy z GWSowskich TM - cały ze styropianu (mały TM ma płaty z depronu).

Silnik będzie dobry, na zasilaniu 2S być może nawet za słaby (ale polecieć pewnie poleci).

Serwo do lotek jest jedno i raczej powinno być ciut mocniejsze (klasy 9g).

Tego modelu akurat nie miałem, ale identyczny pod względem rozmiarów i rozwiązań jest PT17, a tego sobie chwalę i myślę, że podobnie będzie latał TM400 o którym myślisz.

Tu instrukcja: http://www.gwsus.com/english/service/book/airplane_manual.htm

 

PS

Mały TM z GWSa też jest super, ale to zupełnie inny model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Model już się klei, a ja musze wybrać do niego jakiś napęd. Najprawdopodobniej zamówię coś z Hobbycity, choć możliwe że kupie w jednym z polskich sklepów. Jednak nie mam zielonego pojęcia co. Jaki silnik, pakiet (ilość cell, pojemność) no i jakie do tego śmigło??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jary14, dzięki, najprawdopodobniej zamówie w HC silnik FC 28-22, do tego 2x turnigy 3s 1000mAh, regler HK 25A i poeksperymentuje ze śmigłami 9-10 calowymi..

 

A teraz kilka fotek z budowy:

 

Cały zestaw zaraz po wyciągnięciu z pudełka

Dołączona grafika

 

 

2 połówki kadłuba

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Skrzydła i stateczniki

Dołączona grafika

 

Gotowe dolne skrzydło:

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.