Skocz do zawartości

Nowinki technologiczne


mati1988k

Rekomendowane odpowiedzi

Na swojej stronie umieściłem różne ciekawe urządzenia które można podłączyć do samolotów rc. Jeśli znacie więcej takowych to napiszcie.

 

Ja słyszałem jeszcze kiedyś o gwizdku zakładanym na skrzydło który brzmiał jak samolot odrzutowy, podajcie do niego linka jeśli znacie.

 

Pozdrawiam

 

I przepraszam za to, że wcześniej było niejasno napisane mam nadzieje, że teraz jest lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Mam prośbe mati , jak juz zamieszczasz jakis post to poczytaj go przed wysłaniem, piszesz o jakims gwizdku a linka dajesz do swojej strony z zupełnie innymi urządzeniami, naprawdę nie róbmy śmietnika z tego forum.

 

Pozdrawiam

 

łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak serio to ani trochę nie chodzi mi o "pompowanie" tylko naprawdę chcę znaleźć kilka ciekawostek i myślałem, że mi pomożecie. Ale jak na razie to tylko coś wam wiecznie nie pasuje. I jeśli tak bardzo przeszkadza Ci linko do mojej strony to proszę bardzo usuwam go z posta wyżej :P

 

edit:

Dobra już znalazłem i kupiłem sobie gwizdek :)

 

Pozdrawiam.

 

I nie obrażajcie się na mnie za to, że wam spamuje forum :P

 

:DTomek

 

Ahh dziękuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.