Jump to content

Odbiornik Webra scan


instruktor

Recommended Posts

Wczoraj w sklepie u Radka oglądałem odbiornik Webra : synteza, podwójna przemiana no i rewelacyjna cena i wielkość .Są 6 kanałowe i 8 kanałowe i właśnie ta szóstka ucieszyła moje oko i najprawdopodobniej po świętach zwów odwiedzę Radka .

Może ktoś już używa ,jeżeli tak to poproszę o podzielenie się informacjami na ten temat.

http://www.webra-austria.at/electronic.php?search=Scan%20DS6%2035&folder=RECEIVER&lang=DE

Link to comment
Share on other sites

Osobiście odbiornik WEBRY nie mam, ale znajomi jak najbardziej. Nie sa to identyczne modele, czyli 3 różne i żaden z nich nie jest tym wymienionym przez ciebie, ale zachowanie ich jest dokładnie takie samo jak to opisane na aukcji, czylu drganie i niekontrolowane ruchy serwa :(

Link to comment
Share on other sites

Witam....

 

Panie Szczepanie, zdecydowanie odradzam tego zakupu po przeczytaniu opinii na temat tego odbiornika.... sam Pan widzial w niedziele co stalo sie z pylonikiem. Lepiej poczekac i nabyc cos lepszego. W koncu to jest jakby serce ktore jest cenne, cenniejsze niz kwota dolozenia roznicy miedzy tym a mpx ;)

Link to comment
Share on other sites

Mam ten odbiornik.Jest bardzo lekkie drzenie sterow.Nie ma natomiast niekontrolowanych ruchow.Widac to tylko na ziemi.W locie nie przeszkadza.Odbiornik ma dobry zasieg.Latalem wiele razy srednia spalinka bez zadnych problemow.Gdy go kupowalem byl to pierwszy odbiornik z synteza na rynku.Teraz mozna wybrac.Drzenie mimo ze nieszkodliwe skutkuje wiekszym poborem pradu.

Szszepan dobrze wybrales.

Link to comment
Share on other sites

No i po tygodniu czekania na przesyłkę z Riku nie wytrzymałem i zadzwoniłem .Usłyszałem" o rany przecież my tych odbiorników nie mamy"(ale kasa została przyjęta )

Muszę przyznać że p Halinka się zrehabilitowała i zaproponowała w super cenie Rx 7 .Ofertę przyjąłem i dalej czekam na przesyłkę

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Ja też mam webrę scan 8 kanalów - niestety trafił szlag przez niego szybowiec, dzisiaj rano na chwilę zaczeły drgać serwa, nie tak jak zwykle tylko pełne wychylenia lotek, wyłączenie nadajnika gasiło problem tzn serwa zamierały w pozycji fail safe, ale włączenie nadajnika przywracało objawy. Wymieniłem pakiet odbiornika i wszystko wróciło do normy, stary miał 4V bez obciążenia (pakiet 4,8V) to też uznałem, że on jest winny. Wieczorem niestety w pewnym momencie straciłem całkowitą kontrolę nad szybowcem, zapikował w dół, odleciały skrzydła, a reszta grzmotneła o glebę. Myślałem że zasilanie, ale jak podnosiłem zwłoki z ziemi to słyszałem pracujące serwo wysokości, tak, że myślę iż powtórzyła się sytuacja z rana.

Z czystym sumieniem odradzam ten odbiornik.

Link to comment
Share on other sites

Osobiście nie mam tego odbiornika, ale byłem świadkiem kłopotów z nim (utrata zasięgu) - na szczęście model był niewielki i odporny, więc obyło się bez strat.

O ile dobrze pamiętam, to u Aleksa też ktoś opisywał kłopoty z Webrami.

 

GAN

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.