gładkilot Posted August 29, 2009 Posted August 29, 2009 witaj może coś o sobie zdradzisz ? ;/ i profil uzupełnisz ....
Osa Posted August 29, 2009 Posted August 29, 2009 Myślę, że jak przeczyta zasady opisane w dziale "REGULAMIN FORUM..." to uzupełni. Chyba nie będzie taki tajemniczy. Jednakże Witamy na forum... Miłego czytania i pisania.
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.