Skocz do zawartości

Witam kolegów !


doctoreW

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka słów o mnie: wiek - 44 lata (oj, staro się czuję w tym gronie jako nowicjsz :oops: ), mieszkam w Słupsku, w modelarstwo rozmaite bawię się od dzieciństwa, ale nigdy do tej pory na poważnie - brak modelarni, potem kasy, no a jak wpadłem w kierat pracy, to już całkiem nic nie mogłem skończyć. Więc teraz mam same rozgrzebane: redukcyjny model jachtu regatowego 1:10, konstrukcyjny szybowiec o rozp.1,6 m (nieoblatany - skrzydło do totalnej odbudowy po przeprowadzce), kadłub do konstrukcji wg. książki p. Schiera "Delfin". Teraz może uda się wygospodarować więcej czasu, więc zabieram się za RC od podstaw. Jako, że nie ma sensu wyważać otwartych drzwi, a i uczyć się lepiej na cudzych błędach - zawitałem na forum!! Mam nadzieję wiele skorzystać z Waszych rad - macie często dwa razy mniej lat ode mnie, lecz tyle samo więcej doświadczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.