Skocz do zawartości

odbiornik 6100e , dziwne zachowanie.


Drako_27

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chcialbym zapytać się kolegów czy ktoś miał jakieś problemy z nim w modelu.

Wyjaśnie dokładnie na moim przykładzie:

- odbiornik montowany w Artexowym EXTRIMie , elektryk żadnych problemów, zero zakłóceń.

- ten sam odbiornik zamontowany w splinowym trenerze CANARY 40 , pierwszy lot spalinką i odrazu klops to znaczy : po 2 minutach spokojnego lotu straciłem kontrole to znaczy nic nie reagowało żaden ster silnik na wolnych obrotach , po pionowym locie w dół z 5 metrów przed ziemią i nieuniknionym KRECIE wszystko zaczeło spowrotem reagować i tak awaryjnie lądowałem na szczeście w miare szcześliwie tylko co to mogło być? na ziemi wszystko sprawdzaliśmy pakiet ok wszystkie kable ok , nawet wpiołem odbiornik w EXTRIMA i mu dałem czadu i wszystko w porządku.Oczywiście wszystko prawidłowo zbindowane.

Czy te odbiorniki mają jakąś tendencje przy dużych wibracjach do jakiś nieprzewidzianych sytuacji.

Poradzcie coś bo drugi raz mam stracha startować spalinką.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obroniłem. Po prostu ładuje pakiet przed lataniem :) Miałem identyczny przypadek w szybowcu podczas latania na zboczu. Odbiornik sie wylogował model z 15m pionowo w glebę a za chwile wszystko działało, poruszałem serwami i znów czerwona diodka. W domu pakiet bez obciążenia miał 5V.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.