Jump to content

meteor

Modelarz
 • Content Count

  2,239
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by meteor

 1. Chciałbym nieśmiało zapytać co z zawodami ? ? Czy zawody się odbędą, co z zapisami ? Ładować lipolki ?
 2. Każdy z nas ma jakieś plany związane z życiem bieżącym, a ogłaszanie Mistrzostw Polski 2-3 dni przed imprezą było by chyba mało poważne.. Jestem pewny że gdyby propozycja zawodów w najbliższy weekend wyszła trochę wcześniej (wiem, wiem, koronka) to więcej osób było by chętnych na ten termin... Sam "głosowałem" za październikiem, bo pewnie nie udało by mi sie dotrzeć na ten weekend - a dzisiaj to już jestem pewny że by mi sie nie udało bo samochód mi się skończył Liczę że będziemy mieli piękną, polską, ciepłą, złotą jesień i rozegranie zawodów w Październiku będzie możliwe W tym roku jeszcze nie udało mi się dotrzeć na żadne zawody
 3. Zawodów na Warszawskim Bemowie też nie będzie - tak przynajmniej wynika z kalendarza imprez, gdzie jest informacja że są odwołane...
 4. Przykład źle wypełnionej karty https://picasaweb.google.com/105135628515923590622/IIBitwaOWarteBolesAwiecka9Czerwca2012#5752832621745076770
 5. Witam W dniach 2-3 czerwca bieżącego roku odbędzie się VI Zlot pilotów FPV. Zlot odbędzie się w miejscowości Wojsławice . Teren znany osobą które były w ubiegłym roku. Planowane rozpoczęcie imprezy w sobotę - 11:00, w niedzielę dużo będzie zależało od reszty, ale myślę że ok. 13:00 Pozdrawiam i zapraszam Marcin DYSKUSJA/LISTA OBECNOŚCI - KLIKAJ TUTAJ Noclegi można rezerwować w schronisku młodzieżowym: KLIK - tylko telefonicznie, internetowe rezerwacje nie działają.
 6. meteor

  Twincopter Scorpion

  Panowie, projekt prawie skończony jednak mam problem gdyż nie mogę ustawić rewersu na Yaw, płytka zamiast kontrować przyspiesza obrót. Czytałem wątek na RCG odnośnie KK ale procedura stamtąd się nie sprawdza. Może ktoś ma jakieś doświadczenia z tym sterownikiem ?
 7. Regulamin zawodów Aircombat WWII w skali 1:12 na rok 2011 - obowiązuje w roku 2012.
 8. Regulamin zawodów Aircombat WW I w skali 1:8 na rok 2012
 9. Regulamin zawodów Aircombat ESA WW I i WW II na 2012 rok.
 10. Kalendarz zawodów organizowanych w tym roku znajduje się TUTAJ
 11. np. tutaj -klik Już przenoszę temat, ale proszę o poprawienie tytułu.
 12. Ja usunąłem to ogłoszenie, czytałeś regulamin giełdy ? Tam się zamieszcza ogłoszenia a nie rozwiązuje problemy.
 13. meteor

  Ci to narobili stref

  Przecież możemy zrobić klasę full contact combat, skrzydełka 80cm, waga max 200g Ktoś się pisze ? :mrgreen:
 14. Gdzie kupowałeś płytkę ? Na stronie Kukiego - http://multiwiicopter.pl/ jest do pobrania instrukcja - PDF. Z jej pomocą wszystko skonfigurujesz.
 15. Ludzie na parkingu sie dziwią jak ich super fury nie ruszają a stary dobry polonez ładnie odpala Akumulator też już leciwy.
 16. A instrukcję widziałeś ? Dzisiaj na jej podstawie wszystko skonfigurowałem i ulotniłem quadro.
 17. Na takim ramieniu to dodatkowo 30g z przodu.
 18. meteor

  Twincopter Scorpion

  Widzę że będzie to monolog, no trudno. Dzisiaj zabrałem się za zrobienie dźwigienek, wygląda to mniejwięcej tak: Dźwigienka będzie odkręcona i ładnie opiłowana, żeby miała "ręce i nogi". Mocowanie serwa wymyśliłem w następujący sposób: Wypiłowałem kanalik na grubość laminatu (1,5mm), następnie go dociąłem i wkleiłem przy pomocy CA. Całość została oszlifowana. Serwo będzie zamontowane na klej + opaska zaciskowa jako zabezpieczenie. Innego w miarę sensownego mocowania nie udało mi się wymyśleć. Całość będzie wyglądała mniej więcej tak: Czekam jeszcze za snapami kulowymi bo udało mi się popsuć kulkę :shock: oraz za piastami do śmigieł. Mam nadzieję na początku tygodnia ulotnić maszynę :wink:
 19. meteor

  Twincopter Scorpion

  No, dzisiaj trochę zrobiłem przy Twincopterze. Tak jak mówiłem zmieniłem trochę koncepcję Dawida, na początek skróciłem rurki i na nich zamocowałem profil kwadratowy 12x12mm. Po nasunięciu profilu nawierciłem rurkę i profil w celu zabezpieczenia przed rozsunięciem. Śrubka została wkręcona na klej. Zamocowałem też silniki i przedłużyłem ich kable Copter dostał też podwozie od 450 i na obecną chwilę prezentuje się tak: Jutro dorobię dźwignie do których będę mógł zamocować snap, poprzednie rozwiązanie dawało bardzo małą możliwość ruchu.
 20. meteor

  P-38 Lightning

  Niczym jasnowidz Też kiedyś chciałem zrobić Lightninga, ale niestety najpierw były problemy z finansami a teraz to nawet nie mam czasu pogrzebać Podoba mi się waga tego modelu, mógłbyś zyskać jeszcze pare gram jakbyś dał jeden pakiet 2200mAh.
 21. meteor

  P-38 Lightning

  Do tych silników możesz spokojnie założyć 8x4 3 łopatowe, a najlepsze osiągi ma na 9x5 dwułopatowe GWS.
 22. Od kilku lat w mojej okolicy rozgrywa się zawody na podobnej zasadzie co F3E, regulamin tutaj. Na zawody przyjeżdża bardzo dużo osób, czasem jest ponad 30 w jednej kategorii. Zabawa jest fajna, regulamin bardzo podobny, dodane jedynie figury.
 23. meteor

  Jakowlew -3

  Nagrany pilotem od telewizora się nie liczy
 24. meteor

  Twincopter Scorpion

  Panowie, z racji tego że Dawid ma ostatnio mało czasu projekt trafił do mnie. Mam nadzieję że jeszcze do końca roku ulotnię to dziwadło
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.