Skocz do zawartości

Witam


TKC

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich (ponownie)

 

Piszę ponownie gdyż przed chwilą byłem zbyt wylewny w mojej charakterystyce i mój post się ulotnił (forum mnie wylogowało zanim go skończyłem)

 

Tak pokrótce: mam na imię Tomasz. Wiek 33 lata. Lokalizacja Warszawa Sadyba.

 

Po killkunastu latach przerwy, znów próbuję sił w budowaniu modeli. Na początku, jeszcze w szkole podstawowej były proste rzutki i niedokończona Jaskółka.

Teraz po przerwie znów zacząłem od prostych rzutków (aby zapoznać się z nowym dla mnie materiałem depronem) . Złożyłem również Orlika ale po namyśle i jeszcze przed oblotem właśnie pracuje nad przerobieniem go na RC - zobaczymy czy coś z tego wyjdzie.

W chwili czasie gdy sezonował się płat do Orlika. Zbudowałem kadłub do Toto0 ale ze względu na brak funduszy na silnik, regulator, sensowny pakiet oraz dobrą ładowarkę projekt zawiesiłem i zacząłem budowę TOTO1. Niestety przy przyklejaniu żeberek do dolnej powłoki za bardzo to wszystko obciążyłem i zrobił mi się naleśnik - cóż człowiek uczy się na błędach.

 

Jeszcze raz witam wszystkich użytkowników forum - zarówno tych aktywnych i cichych jakim i ja przez dłuższy czas byłem

 

Pozdrawiam

Tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.