Skocz do zawartości

Instrukcja PL do Honey Bee King 3


Lejna

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Potrzebuję ją ;) ponieważ moja przygoda dopiero się zacznie w lataniu helikami czekam na zamówionego HBK3 i nie mogę się doczekać !! wiem wiem zaraz ktoś będzie na mnie krzyczał że powinienem zaczynać od Lamy V3 albo V4 ale po przekalkulowaniu kosztów pomiędzy lamą a HBK3 podjąłem decyzję że zacznę od tego właśnie modelu może źle, może dobrze czas pokaże :) w końcu to decyzja należy do każdego indywidualnie.

 

Jeżeli twoja instrukcja z HBK2 pomoże mi to chętnie ją poczytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak ja swoja przygode z heli zaczynalem od spalinowej 30 i uwazam ze byl to trafny wybor poniewaz wiekszym modelem latwiej jest sie uczyc choc duzo wiekszy stres duzy jest bardziej stabilny i mniej poddatny na podmuchy wiatru i jest mniej narwany.A gadanie ze na poczatek lama to mozna sobie miedzy ksiazki wsadzic i moja rada nie sluchaj innych co do wyboru heli wybierz to co tobie najbardziej odpowiada i na tym sie ucz a lama nie ma nic wspolnego z prawdziwym lataniem wiekszym heli fakt mozna jedynie wyrobic sobie pewne nawyki i to wszystko ale rownie dobrze zrobisz to na symulatorze i od tego proponuje ci zaczac nie popelnij bledu wyciagajac heli prosto z pudelka i prubujac latac bo na 90% rozbijesz model tak jak powiedzialem najpierw symulato a pozniej latanie i czytaj,czytaj i jeszcze raz czytaj naucz sie budowy heli,regulacji,trymowania,pracy i ustawienia ogona im wiecej bedziesz wiedzial na temat ustawienia tym latwiej ci bedzie uczyc sie latac.

Polecam to forum http://www.heliklubrc.org.pl/portal.php tu duzo sie dowiesz i otrzymasz normalne porady od normalnych ludzi a forum powyzej.......bez komentarza :roll:

pzdr

Artur

P.s Jakbys potrzebowal pomocy w ustawieniu heli daj znac chetnie pomoge

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak ja swoja przygode z heli zaczynalem od spalinowej 30 i uwazam ze byl to trafny wybor poniewaz wiekszym modelem latwiej jest sie uczyc choc duzo wiekszy stres duzy jest bardziej stabilny i mniej poddatny na podmuchy wiatru i jest mniej narwany.A gadanie ze na poczatek lama to mozna sobie miedzy ksiazki wsadzic i moja rada nie sluchaj innych co do wyboru heli wybierz to co tobie najbardziej odpowiada i na tym sie ucz a lama nie ma nic wspolnego z prawdziwym lataniem wiekszym heli fakt mozna jedynie wyrobic sobie pewne nawyki i to wszystko ale rownie dobrze zrobisz to na symulatorze i od tego proponuje ci zaczac nie popelnij bledu wyciagajac heli prosto z pudelka i prubujac latac bo na 90% rozbijesz model tak jak powiedzialem najpierw symulato a pozniej latanie i czytaj,czytaj i jeszcze raz czytaj naucz sie budowy heli,regulacji,trymowania,pracy i ustawienia ogona im wiecej bedziesz wiedzial na temat ustawienia tym latwiej ci bedzie uczyc sie latac.

Polecam to forum http://www.heliklubrc.org.pl/portal.php tu duzo sie dowiesz i otrzymasz normalne porady od normalnych ludzi a forum powyzej.......bez komentarza :roll:

pzdr

Artur

P.s Jakbys potrzebowal pomocy w ustawieniu heli daj znac chetnie pomoge

OK dzięki wielkie za rady jak tylko dostanę moje cudo to się podzielę wiadomością a jak będę potrzebował pomocy na pewno się odezwę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wreszcie dostałem wymarzonego HBK3 ale po podłączeniu baterii przez Balancer charger obydwie diody migają czyli z tego co wyczytałem coś jest nie tak :( druga sprawa zamocowałem mu baterię ale nie chce się wznosić dlaczego ?śmigła się rozkręcają ale nie podnosi się :(

 

nie wiem może aparaturę mam źle ustawioną, a ustawioną mam tak:

 

AIL - na dół

ELE - na dół

THR - do góry

RUD - do góry

 

przełącznik - Gyro.SW - 0

pokrętło - HOV.PIT - na środek

pokrętło - CH5 - na środek

IDLE UP - N

 

gdy daję drążek z dołu do środka to śmigła się zatrzymują a jak od środka do góry to nic się nie dzieje :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze naladuj pozadnie baterie

po drugie sprawdz czy masz dobrze zalozone lopatybo kazdy moze sie pomylic :mrgreen:

po trzecie wez instrukcje do reki i sprawdz czy chinole porobili dobre dlugosci snapow bo jak nie to moga byc zwalone katy lopat

pzdr

Artur

no właśnie że diody migają obydwie a pisze na tym Balancer Charger tak: "Red and Green light flashing: battery goes wrong" czyli coś jest nie tak :( hmm ja nie wiem co to są snapy jak ktoś będzie chętny do pomocy to moje GG 1681335 jestem po 16:00

 

proszę o pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.