Skocz do zawartości

Dzieńdobry


amator

Rekomendowane odpowiedzi

Witamy ! Przeczytałeś regulamin ?? Jeśli tak to powinieneś wiedzieć że masz niezgodny z regulaminem awatar ... 6. Każdy użytkownik forum może posiadać awatar w postaci zdjęcia własnej osoby: twarzy lub sylwetki (z modelem) .

Każda inna forma graficzna awatara jest niedopuszczalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

 

Najpierw przeczytaj regulamin, a właściwie jego punkt dot awataru. Później zainstaluj sobie najnowszą wersję przeglądarki Opera 10.00, która posiada moduł sprawdzania pisowni - nie muszę chyba pisać dlaczego, ale napiszę:

 

Dzieńdobry mam na imie Marcin chce poznawać modelarstwo jestem zawasynowany tym tematem i myśle że będe mógł czytać i poszeżacz moją wiedze z czasem ja wam pomagać

O ile te niepogrubione (bez polfontów idzie jeszcze zrozumieć), to te pozostałe już gorzej. A na forum kwitek o dysleksji nie jest uznawany.

 

Poza tym powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już będe pisał poprawnie a dostane wkońcu prawo do pisania swoich tematów

Mówisz że będziesz pisał poprawnie, a "?" na końcu zdania to nie łaska postawić? Tutaj tych, co nie używają ", . ?" "tępi" się na równi z tymi, którym "nie działa klawiatura"/"są dyslektykami"/"pisali szybko bo im się spieszyło".

 

PS. Nie mówię o tym, że w Twoim poście przeglądarka podkreśla 2 miejsca na czerwono - i to nie bez przyczyny ;) My po prostu chcemy Ci pomóc - gdy już uzyskasz prawo do pisania postów, żebyś go zbyt szybko nie stracił - a było tu wielu takich, wierz mi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.