Skocz do zawartości

Jaki silnik do akro 3d


balcerseb88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pewien problem co do wyboru silnika

Silnik ma byc do akrobata 3d waga do lotu wyjdzie ok 1200-1300gram może ktos bardziej doswiadczony poleci mi jakis silnik oraz regel no i li po do takiego modelu ??

Oczywiscie wszystko z Hobbycity (HC)

Dziekuje pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie wracam cały czas jestem modelarzem miałem tylko drobne przerwy przez wojo ale będąc tam woziłem model w bagażnik i jak tylko wyszedłem na przepustkę to latałem ;))

 

Edit. Tylko ostatnio bardziej zajmowałem sie modelami z napędem spalinowym dlatego muszę troche podpytac bardziej doswiadczonych w tej dziedzinie ;) bo w planach cos wiekszego elektrycznego ;)

 

Ile można wyciagnąc z takiego silniczka

Pociagnie z powodzeniem model 3D o wadze ok 1300gram no moze gdybym źle oszacował to 1400g

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SS mają opinię łato utleniających się :D .Akurat ta seria 35/40A .Z tego silnika co podałeś jest test na jakiejś stronie i podają ciąg około 2kg dla zasilania 3S i prądzie około 40A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytałem na którymś z for zagranicznych to przy pakiecie 3 S i prądzie 15 A reglerki SS 35/40 A ulegają uszkodzeniu.Przeczytałem też opinię że nadają się do pakietów tylko 2S bo 3S ich przerasta, kv dla modelu 35/40A to max 2000.Mój Turnigy Sentry 40A jest dwa razy większy od tego SS 35/40 i z tego co czytałem 55A chwilowego prądu nie robi na nim wrażenia.Mam tego SS 35/40 A i leży nieużywany .Pójdzie do szybowca 1500mm. http://hobbycity.com/hobbycity/store/uh_viewItem.asp?idProduct=6461&Product_Name=Hobbyking_SS_Series_35-40A_ESC o tym mówię, unikaj go.

 

 

Tu test silnika 3542 1000kv http://www.bungymania.com/imageshome/includes3/motorperf1.php?id=76

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kiszka :cry: . Akurat taki trafił do mego składziku bo właśnie jak na złość nie było nic z reglerów Turnigy (Plush, Sentry) o zbliżonych parametrach :evil: .

Pożywiom, uwidim- ma on zarządzać pracą silnika o KV 1000 ale pakiet właśnie 3S :roll: . Oj, szykuje się chwila prawdy... :devil:

Może będzie na styk albo całkiem krew w piach :evil: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to kiszka :cry: . Akurat taki trafił do mego składziku bo właśnie jak na złość nie było nic z reglerów Turnigy (Plush, Sentry) o zbliżonych parametrach :evil: .

Pożywiom, uwidim- ma on zarządzać pracą silnika o KV 1000 ale pakiet właśnie 3S :roll: . Oj, szykuje się chwila prawdy... :devil:

Może będzie na styk albo całkiem krew w piach :evil: .

No właśnie ja też kupiłem SS 35/40A jako zamiennik dla Plusha lub Sentry ale jak porównałem oba reglerki to mnie śmiech ogarnął kiedy spojrzałem na SS.Przy tej wielkości to nie ma chyba prawa działać prawidłowo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.