Skocz do zawartości

Black Horse Explosion - jak lata?


mikon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam pytanie do tych którzy latali Black Horse Explosion: jak ten model zachowuje się przy małych prędkościach, czy jest w stanie szybować i podejść do lądowania bez silnika?

 

Pytam, bo szukam modelu typu Travelair, Superair a dostałem propozycję kupienia Explosion. Czy przy zmniejszonych wychyleniach, nada się jako "secondary trainer"? Latałem trenerem górnopłatem "40", mniejszym 1m trenerkiem spalinowym bez wzniosu i oprócz tego Cessną elektryczną.

Travelaira niestety rozbiłem w pierwszym locie z powodu awarii zasilania odbiornika, więc jako doświadczenie się nie liczy.

 

Pozdr.,

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma czegoś takiego jak "drugi trener".

trener to jest model jako drugi po samolatającym , ew. używany czasem do rekreacji czy innych celów.

Drugim modelem, po trenerku powinno być coś co wykręci pełną akrobację F3A, tak od rozpiętości 1,40 przynajmniej. Tym się lata łatwiej niż trenerem, i można naprawdę coś cwiczyć dla podniesienia umiejętności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.