Skocz do zawartości

Ponownie plany


rogi23

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, niestety mam problem już znany i omawiany. Posiadam plany w formacie pdf. Chcę je podzielić na kilka stron formatu A4 a następnie po wydrukowaniu złączyć w całość. Jakim programem mogę to zrobić? Czytałem, że można podzielić w Corelu. Niestety nie posiadam tej aplikacji. Czy ktoś kto ma ten program mógłby mi to zrobić? Są to plany depronowca Extra 330L. Link do planów :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy to coś pomoże ale ja zrobiłem extre 300 z planow zamieszczonych z http://www.3dbatix.com/?view=plans

znajdują się tu plany w całości i pokrojone na kartki a4

Model bardzo polecam , bardzo fajnie latajaca konstrukcja :D

a modele maja bardzo zbliżona rozpiętość i wygląd :D

 

a tak wygląda model w moim wykonaniu

tn_P1040262.JPG

tn_P1030326.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :) Wybiorę alternatywę i zrobię model z tych planów, które mi dałeś. Ale dla spokoju ducha pobawię się jeszcze w z tym dzieleniem planów :D(to tak na przyszłość) Więc wątek jak najbardziej aktualny ;) Dzięki, pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otworzyłem te plany za pomocą Corela i wychodzi mi 28 stron A4. Do sklejenia oczywiście. A dzielić nie trzeba zrobi to za WAS drukarka wystarczy zaznaczyć w opcjach "drukuj z podziałem na fragmenty" i jeszcze można zaznaczyć drugą opcję obok "drukuj znaczniki" na każdej kartce będą umieszczone znaki linii cięcia i sklejenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za odpowiedź :) Problem rozwiązany. Jednak dla ułatwienia innym osobom nie posiadającym Corela, poszukam może jakiejś aplikacji freeware, która zrobi to w taki sam sposób. Dziękuję za pomoc, pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.