Jump to content

Ponownie plany


rogi23

Recommended Posts

Witam, niestety mam problem już znany i omawiany. Posiadam plany w formacie pdf. Chcę je podzielić na kilka stron formatu A4 a następnie po wydrukowaniu złączyć w całość. Jakim programem mogę to zrobić? Czytałem, że można podzielić w Corelu. Niestety nie posiadam tej aplikacji. Czy ktoś kto ma ten program mógłby mi to zrobić? Są to plany depronowca Extra 330L. Link do planów :roll:

Link to comment
Share on other sites

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dzięki :) Wybiorę alternatywę i zrobię model z tych planów, które mi dałeś. Ale dla spokoju ducha pobawię się jeszcze w z tym dzieleniem planów :D(to tak na przyszłość) Więc wątek jak najbardziej aktualny ;) Dzięki, pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Otworzyłem te plany za pomocą Corela i wychodzi mi 28 stron A4. Do sklejenia oczywiście. A dzielić nie trzeba zrobi to za WAS drukarka wystarczy zaznaczyć w opcjach "drukuj z podziałem na fragmenty" i jeszcze można zaznaczyć drugą opcję obok "drukuj znaczniki" na każdej kartce będą umieszczone znaki linii cięcia i sklejenia.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję bardzo za odpowiedź :) Problem rozwiązany. Jednak dla ułatwienia innym osobom nie posiadającym Corela, poszukam może jakiejś aplikacji freeware, która zrobi to w taki sam sposób. Dziękuję za pomoc, pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.