Skocz do zawartości

Witajcie


szaro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich modelarzy!

 

Nazywam się Filip Szarecki i jestem studentem WSF(foto) i UW(kultura azji i afryki). Moja przygoda z modelarstwem jest pełna cierni i bólu ;) zaczęła się już dość dawno ale bez powodzenia. Moim pierwszym modelem RC był helikopter dragonfly (chyba 1 wersja, obecnie nie do dostania) kupiłem go z uszkodzoną głowicą. Głowicę skleiłem i prawie udało mi się go oderwać od ziemi, heli jednak zawsze wpadał w wibracje oraz miał za mały ciąg. Kupiłem lepszy akumulator i głowica poszła w drobiazgi (łopata zachaczyła o murek) ale heli się nigdy nie oderwał od ziemi. Następnym moim zakupem był szybowiec, którego aktualnie sprzedaję. Szybowiec był śliczny lecz strasznie duży i nie miałem gdzie go oblatać. Więc szybowiec wykonał parę lotów ślizgowych i tyle. Teraz przymierzam się do powrotu do modelarstwa (opisane przeze mnie wydarzenia trwały ok. 6 lat) i chcę zbudować sobie fajnego elektryka. Zobaczymy czy mi się uda.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.