Skocz do zawartości

MPX Cockpit MM


jary14

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam taki problem, że jak włączę tą aparaturę, to zaczyna piszczeć i się zapala dioda podpisana "HF". Już nie pytam jak ją naprawić, bo tego już raczej nie przeskoczę (już parę osób próbowało) chcę natomiast wiedzieć coś innego. A mianowicie, czy wszystkie dodatkowe kanały przełożyć do starszej wersji aparatury MPX, czyli modelu Pico ?? Bo mam swojego Cockpita na maxa rozbudowanego (7 kanałów) i nie wiem, czy jak bym kupił tego Pico, to czy mogę użyć do jego rozszerzenia części z Cockpita.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozbudowałem za grosze częściami z "elektronicznego".

A może rozwiniesz myśl ?? Bo mam wszystkie części od Cockpita i nie ma sensu, żeby się zmarnowały... Pico można kupić do 100zł, to bardzo chętnie bym miał dodatkowo aparaturę 7 kanałów i skończyły by się z tatą walki o aparaturę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem bodajże 3 potencjometry (chyba 5k, liniowe - albo zmierzyłem te od drążków albo znalazłem info w necie) plus gałki i 2 przełączniki (dwu i trzypozycyjne), do tego kilka przewodów do serw. Polutowałem kable do ww. elementów, zrobiłem stosowne otwory w obudowie. zamontowałem to wszystko, obsadziłem wolne złącza na płytce kodera w Pico i miałem nadajnik rozbudowany do maksimum. Gałki na DIFF, P-MIX i V-MIX, przełącznik dwupozycyjny na F6 i trójpozycyjny na CS. O ile dobrze pamiętam. W zależności od włączonych mikserów, któreś 2 gałki działają jako kanał 5 i 7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.