Skocz do zawartości

Targi modelarskie praha - Modelhobby 2009


robraf

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Z tego co jest mi wiadome - 2-4 pażdziernik dla ludu, 1 pażdz dzień dla VIPów

 

edit: 4.9.2009

Notice for visitors of fair Model Hobby 2009 – the opening hours have been for this year changed and extended. Attention – the toy fair Itea, which is held in conjuction, will be on Thursday 1st of October opened from 10 a.m. until 2 p.m. only for businessmen, not for public.

 

Czyli targi zabawek w czwartek dla bisnesu w godz 10-14, reszta ( z tego wynika ) otwarte od czwartku do niedzieli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje Jurek, mam nadzieje ze jutro będzie normalnie otwarte i nie wróce do domu z pustymi rękami. Jeżeli możesz to podaj link do strony z programem.

pierwszy post - tam adres :twisted:

 

http://www.model-hobby.cz/model-hobby.php?action=doprovodny-program&lag=aj&sub=nav&subti=doprovodny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i bylem na targach, powiem ze wielka LIPA nie chodzi tu o miasto czeskie...

 

jedyne co bylo warto kupic bo w przystepnej cenie ( 150 koron ) to pliki balsy po kilkanascie desek w jednym ( 2 gatunek)

kupilem takie 4 i mam nawet spis balsy:

 

Grubosc (mm) Liczba sztuk.

0,8 - 1

1- 17

1,5 - 9

2- 4

2,5- 2

3- 12

4- 5

5- 5

6- 1

7- 1

 

bardzo mały wybor (była jedna hala do sprzedazy modeli i sprzętu etc. i jedna do latania) a w tamtym roku 3 albo 4 z rc no i ceny modeli niektore w "normie" a niektore z kosmosu.... balsy starczy mi na 2 ata:D wiec w przyszlym roku chyba nie jade a jak juz to lipsk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem napisać że z roku na rok coraz większe dno . Kilka lat do tyłu to było 4 czy 5 hal włacznie z basenem i łódkami nie wspominając o turbinowych modelach , i ogromniej liczbie wystawców począwszy od czeskich i słowackich GWS, jeti , pelikan, a kończąc na graupnerze. Balsa też była w paczkach ale tamta była graupnerowska szlifowana rok później kolega kupił bryt to ani jedna deska nie miała przez całą długośc jednej grubości ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.