Skocz do zawartości

Rodzynek z allegro


tikicaca

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

A ja dziś przeglądając ulotkę z sieci stonka (nazwa zmieniona celowo) mocno się uśmiechnąłem na tej stronie:

Dołączona grafika

Ten sympatyczny Pan w goglach z tą o to lutownicą przy telefonie komórkowym rewelacyjnie poprawił mi humor hehehe :rotfl:

Pytanie tylko, czy znajdą się tacy co będą chcieli telefon lub inną delikatną elektronikę faktycznie naprawiać lutownicą transformatorową z tym maciupkim grotem :crazy: :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może trochę nie na temat ale niedawno byłem w sklepie elektronicznym po kilka rzeczy i przede-mną pewna pani chciała kupić przewód do słuchawek stereo więc pan zaproponował jej gotowy ale ona usilnie chciała mieć pozłacane wtyki więc zaproponował jej kupić wtyki i przewód osobno tylko ostrzegał ją że musi mieć lutownicę do tej pracy

na co ona że zaprasuje to żelazkiem bo zawsze tak robi :D

Więc może taka pani to i transformatorówką by telefon naprawiała :)

 

A i muszę dodać że po jej wyjściu niezły ubaw z tego mieli wszyscy w sklepie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/walizka-karbonowa-carbonowa-wl-weglowe-do-modelu-i2052768940.html

 

 

niezły pic..

miałem takiego przedstawiciela handlowego u siebie ( nie ta firma ale identyczne wykonanie ) - walizki do narzędzi faktycznie Carbon - tyle tylko że gdy wszedłem na leżącą walizke pękła z hukiem... miała wytrzymać 500kilo..... coś ostro przytyłem chyba :rotfl:

 

Ciekawe że waliza z "plasticzanu plastiku " za 300zł nie pękła mi jeszcze a napisali na niej tylko 200kG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=2024358213&msg=Tw%C3%B3j+e-mail+zosta%C5%82+wys%C5%82any.&msgtoken=048a25b10f8bf5405c1e387864ffa85323220a1444b540a86acf77d00be2ff62

Jak to rozumieć? Plany niby oryginalne, znów straszenie o odpowiedzialności karnej za kupowanie i sprzedaż kserowanych planów, a koleś proponuje za dopłatą 25zł kopię drugiej połówki skrzydła.. Coś tu nie gra :mrgreen:

 

Poza tym zdjęcie które widnieje ma na celu ogłupić potencjalnego nabywcę tych planów - precyzją zbudowanego samolotu. Nawiasem mówiąc jest to zdjęcie (ukradzione) modelu RTF z pianki :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie.. Na tym polega współczesny chwyt reklamowy.. To zwykłe oszustwo porównywalne z grą w 3 karty..

Poza tym jak już wspomniałem - gość jest tak bezczelny, że straszy konsekwencjami karnymi za "naruszanie praw autorskich" a sam ukradł zdjęcia modelu B-2. (przypuszczalnie firmy Lanxiang)

 

Chce sprzedawać - nikt mu nie broni, ale po co się wybielać oczerniając innych..

Nie będę takich nazywał po imieniu, bo dostanę bana..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.