Skocz do zawartości

Rodzynek z allegro


tikicaca

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Gość Sfrustrowany

"Na cały projekt zostało poświęcone ponad 350 godzin pracy"

 

Jeśli 350h zajęło im złożenie tego to pozdro- zdaje się że wliczyli czas sprowadzenia podzespołów i oglądania w internecie jak zbudować platformę fpv:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, szybko, szybko !!!

Taka okazja się już nie powtórzy !

Jak by się zrzucić to błękitny z TVNu wysiada :wink:

http://allegro.pl/show_item.php?item=2064251923

Ada$ - przebiłeś wszystkich tym niusem :rotfl:

8)

 

A tak na poważnie. Ludzie faktycznie spędzają długie godziny dłubiąc przy tym a tu taki kozak kupi właściwie gotowe, i sprzedaje za cenę chyba 6 razy wyższą. Masakra :ass:

 

EDIT:

Michał robi wg mnie lepsze filmy, i choć ciągle mówi że coś mu się trzęsie, ja tam nic nie widzę :P.

Poza tym za takie pieniądze można kupić helika klasy 800, z kompletnym napędem, kilka pakietów, na pokład 5D II + 24 F 1.2 L i zostanie jeszcze 10k pln w kieszeni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh ja już kiedyś pisałem i powtórzę ...jestem niedzisiejszy..

Miałem rozbity model - sprzedawałem oficjalnie jako uszkodzony z opisem że był rozbity

na licytacji staneło prawie na 2x większej kwocie niz myślałem

Kiedyś sprzedałem silnik OS MAX 15 LA. W tytule aukcji napisałem "OS MAX 15 LA - złom nie kupujcie"

W opisie:

silnik wyeksploatowany,

iglica urwana,

luz na wale

W tej chwili nie pamiętam ale było kilku licytujących.

Poszedł za 50 zł. W komentarzu oczywiście pozytywnym kupujący napisał że przedmiot opisany zgodnie ze stanem faktycznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale uwaga, jest to sprzęt sporo używany czyli nowy kosztowałby pewnie z 45.000zł

 

Pisałem z ciekawości do gościa. Cena ostateczna to 27.000zł netto (33.000zł brutto) :)

Powiedział że ma także inne wersje. Najlepsza to jedynie 59.000zł netto... (72.500) :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napęd ekologiczny :) Silnik stop jak spada, i outo-parkowanie na dachu samochodu. Poza tym może wyprowadzić psa i zrobić zakupy w biedronce a przy okazji sfilmować nagą sąsiadkę opalającą się toples na balkonie :rotfl:

Swoje zastosowanie najdzie tez w kuchni przy urabianiu ciasta i trzepaniu jajek, a w przydomowym ogródku zdmuchnie liście na sąsiednie podwórko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/helikopter-copterx-cx450-ae-v2-jak-t-rex-align-kit-i2095364958.html

 

kolejny ściemek ...

 

Przedmiotem sprzedaży jest model śmigłowca do akrobacji 3D Coptex Cx 450 AE V2 w wersji kit.....

 

 

.....Jest to najwyższa specyfikacja i wg. producenta nie ma już co tuningować

Akurat AE jest najniższym pakietem do tego cena na aukcji jest wyższa niż w sklepie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AR6200

Koleś sprzedał już parę sztuk i o dziwo za każdym razem ten sam opis. Jak na razie nie słyszałem aby podrabiano DX6i, a odbiornik pochodzi od kompletu. Nie ladnie sprzedawać podróbę jako oryginał

Poniżej zdjęcie clona i oryginału. Oczywiście ten po prawej to oryginał

Dołączona grafika

Dla zainteresowanych link do wątku na rcgroups

 

Coś takiego ostatnio kupowałem za 16,99$ plus parę $ za przesyłkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś na stronie Horizon Hobby było info o podróbach

 

mam:

Attention: Horizon Hobby has confirmed that all Spektrum Products being sold by KoKo Technology are counterfeit. We consider it a danger to use these products, waive all liability and will not support any warranty or service in regards to them.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne arcydzieło z cyklu "Polska języka jest trudna języka"...

 

http://allegro.pl/model-katana-mini-i2102270869.html

 

zostal uszkodzony przy ladowaniu

Znaczy się pewnie akumulator eksplodował... :twisted:

 

samollot ma zamatowane dwa serwa trujnik do serw loze silnika

Wolałbym z połyskiem, ale tyle bajerów to nawet "zamatowane" wezmę! Szczególnie ten "trujnik" musi być kozacki! :mrgreen:

 

modwl jest prakrycznie gotowy do loru zycze nilej licytacji

Gotowy do czego??? No ale jak "nilej", to rozumiem...

 

Tak, wiem. Czepiam się!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.