Jump to content

mazur

Modelarz
 • Content Count

  461
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

mazur last won the day on October 26 2014

mazur had the most liked content!

Community Reputation

18 Good

About mazur

 • Birthday 01/01/1955

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd
  Bartoszyce
 • Imię
  Jerzy

Recent Profile Visitors

615 profile views
 1. Nowy dronowy ubezpieczyciel? http://www.swiatdronow.pl/polisa-oc-na-drony-zgodna-z-prawem-ue-wiener-tu?fbclid=IwAR15OFhihvzZmcGC3B_kiRw52c3QsY9sKpc50Jf0xrOpP8wya-8dP_vTsnE
 2. Lądowanie przy bocznym wietrze. Czas 1:10
 3. Z mojej obserwacji. Proponuję trzymać się swojej godziny.. Ludziska nie przestrzegają swoich godzin i większość wali z samego rana. Po południu do szczepienia pozostają pojedyncze osoby. Od żołnierza WOT jak i ze swojego doświadczenia wiem, że z rana walą dzikie tłumy myślące chyba że zabraknie szczepionki.
 4. Zostałem zaszczepiony szczepionką Astra Zeneka. Po szczepieniu następnego dnia gorączka do 37,7 , kiepskie samopoczucie i ból ręki który utrzymywał się przez trzy dni. Do wytrzymania. Następne szczepienie 22 czerwca.
 5. Byłem w Erze potem T-moblie w sumie jakieś 15 -20 lat. rozmowy bez limitu i 2 GB internetu za kwotę 30 zl. Od roku jestem w Plusie taryfa AIGO. Abonament 25 zl rozmowy i inne bez ograniczeń i na początek 10 Gb internetu + Youtobe 10 GB. Umowa bezterminowa. Po pół roku dodają po 1 GB co miesiąc, teraz ma 14 GB internetu i 10 GB na Youtobe i 3,5 GB w romingu. Gdybym podpisał umowę na 24 miesiące zaczynałbym od 15 GB. Oczywiście takich warunków nie otrzymasz w salonie, trzeba dzwonić na infolinie.
 6. Jaką masz grupę krwi? Podobno osoby z grupą zero są odporniejsze. Mój kolega został zaszczepiony szczepionką Astra Zeneka. Naczytał się o skutkach ubocznych i czekał na "śmierć". Minęło cztery dni a tu nawet miejsce ukłucia nie zabolało.
 7. Moja teściowa lat 85 po pierwszej dawce nie miała żadnych objawów, po drugiej lekki ból ręki. Szczepiona najprawdopodobniej Moderną.
 8. Witam. Chciałbym pomajsterkować z młodym ale brak mi pomysłów. Karton, listewki, tektura, metal, baterie, żarówki itp. Ktoś coś? Mile widziane linki.
 9. Za wręgą. Wręga jest z przodu kadłuba a silnik schowany w kadłubie. Na zdjęciu widać mocowanie wręgi za pomocą śruby.
 10. Wręga nie jest wklejana, jest demontowalna, montowana na śruby.
 11. Malowałem farbami budowlanymi (pędzlem), nie brudziły.
 12. zalecana średnica śmigła - APC 11x7 11x3.8 12x6 tu masz odnośnik https://www.emodel.pl/emax-silnik-gt-282006-p-3095.html Każde będzie dobre.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.