Skocz do zawartości

Pottier P 70 S 2.5cm Rc


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

model jaki jest, każdy widzi :D

ps. o co chodzi ? pytanie nie wiadomo do czego ;) zdjęcia brak

 

Cholerka iv.pl coś się znowu kiełbasi ^^ ,chodziło mi o nazwę owego modelu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe :) Glupio to może zabrzmieć ale robię własnie z planów ktore znaleźlismy na modelarnii , osłone na silnik ma ,aczkolwiek gabarytowo wygląda to paskudnie... :) ale dziwie się model takie gabaryty i silnik 2.5cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol2: :lol2: Zawis hmm , nie bedzie mi to potrzebne "jak narazie" ale cholerka no modelik jak tak wziąłem do rączki (razem z paliwem) to nawet dosc ciężki był , a jak dobrze pamieta to "silniczek 2.5" ciągu duzego to nie ma :)

 

A panowie powiedzcie mi jeszcze jedno bo nie chce kolejnego tematu zakładac , jakie (tanie) standard serwa będą dobre do tego modelu :)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe :) Glupio to może zabrzmieć ale robię własnie z planów ktore znaleźlismy na modelarnii , osłone na silnik ma ,aczkolwiek gabarytowo wygląda to paskudnie... :) ale dziwie się model takie gabaryty i silnik 2.5cm

 

Nie wiem, czego oczekujesz, ale ST.15 czyli 2,5 ccm jakieś drobne 40 ( a może i ciut wicej) lat wstecz osiągał 1KM mocy... :wink: Ale wtedy był jeszcze włoski...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.