Skocz do zawartości

Tania FOLIA


mariaczi__21

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc. W zwiazku z ozywieniem projektu CESSNA zaczalem poszukiwania folii modelarskiej. Mysle ze ta oferta jest niezla:

 

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=183777032

 

Nie mialem co prawda do czynienia z folia firmy Humming Kote, ale zamowilem 2 mb i napisze na forum jak sie sprawuje.

 

Edit (20.04.2007) - zapomnialem napisac, ze folia dotarla do mnie w poniedziek, czyli wysylka szybka. Paczka dobrze zapakowana, wszystko tak jak powinno byc. Co do jakosci folii to jestem zadowolony. Uwazam ze jest to ciekawa oferta!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Całkiem zapomniałem że miałem pokazać jak wygląda oklejanie białą a właściwie to jest taki biały-perłowy kolor.

 

b6e12a83444732bd.jpg

 

Na dole przegrzałem ją specjalnie żeby pokazać jak robi się przeźroczysta ogólnie to kiszka może i uda się coś tym okleić ale trzeba to robić bardzo ostrożnie i pilnować temperatury bo wystarczy chwila nieuwagi i szczególnie na krawędziach będzie widać co jest pod spodem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.