Skocz do zawartości

Problem z odpalaniem silnika.


karolsefory

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem nie dam rade odpalić silnika. Od ostatniego odpalania minęły już ok 3 tyg. No więc silnik ma kompresję jak nowy nic się nie zmieniło. Być może to problem ze świecą żarową. Być może należy założyć na taki dzień jak dziś świece gorącą choć dziś nie było zimno. Temperatura była taka że dało się wytrzymać w koszulce na podwórku. Poradzcie coś. Mam nadzieję że uda mi się go szybko odpalić. Dodam jeszcze że silnik to Super tigre g51 no i został wyczyszczony benzyną ekstrakcyjną z resztek oleju po 40 min pracy. Nalałem do niego benzyny ekstrakcyjnej mało przekręciłem kilka razy śmigłem a później dolałem więcej i pozostawiłem na jakieś 3 min mniej więcej.Wylałem to wszystko z silnika. No a po tym czyszczeniu tą benzyną nie powinno mu się nic stać. A więc nnie mam pojęcia. Być może ktoś bez mojej wiedzy pokręcił mi śrubką od niskich obrotów i z tąd te problemy. Świeća po kilku przekręceniach była mokra. A więc coś jest nie tak. Silnik nie odezwał się wogóle. :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nie można sprawdzić samej świecy czy jest sprawna?Problem regulacji silnika 2T był poruszany z milion razy, no ale przecież szybciej można napisać nowy temat niż poszukać.

Edit:Jeden temat niżej , drygi post o regulacji tego właśnie silnika http://pfmrc.eu/viewtopic.php?t=19674&start=0 :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.