Skocz do zawartości

SU 26 M 3D 50


Rekomendowane odpowiedzi

Czekam na rady co do silnika, ewentualnej przeróbki wysokości na 2 serwa i pomysły jak zabezpieczyć to podwozie przed wyrwaniem.

Jeszcze kilka szczegółowych fotek tego mocowania podwozia:

 

Obrazek

Obrazek

No i motorek...

Obrazek

 

 

 

 

Witaj kamyk!

 

Mocowanie podwozia:

Nie musisz tego wzmacniać - z pewnością wytrzyma i na trawiastym lotnisku. Mój yak (1,8m) waży 4,9kg, ma dokładnie takie samo rozwiązanie osadzenia podwozia głównego. Ja zmieniłem jednak śruby ze stalowych 4mm na poliamidowe 6mm. Potrzebne było jedynie wyciągnięcie zainstalowanych w podwoziu nakrętek i przewiercenie otworów na 6mm. U Ciebie śruby do mocowania podwozia to pewnie 3mm wiec poliamidowe możesz założyć 5mm.

Silnik:

ASP 61 tak jak mówili już inni Koledzy to raczaj nie do tego latania na jakie pozwala ten model. Zastanów się nad zamianą na: ASP FS 91 AR lub O.S. Engines FS-91 II i będzie OK.

 

Ster wysokości:

Jeżeli mogę radzić to nie korzystaj z tego druta, który był w zestawie. Zdecydowanie bezpieczniej zastosować oddzielne serwa na każdą połówkę steru. Poza tym że bezpieczniej to będziesz miał mniej kłopotu z doważeniem modelu!.

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.