Jump to content

[P] Plany modelu (akrobatycznego :o) pod silnik 6.5ccm +/- )


Guest Anonymous

Recommended Posts

Guest Anonymous
Posted

Tak jak w temacie :) Może byc nawet o troche ,powtarzam troche wiekszej mocy , ale rownież bez przesady :D Ofc Modelik z balsy :D

 

See you :D

Guest Anonymous
Posted

A to ma byc samolot do akrobatyki sportowej jako dodatkowy przyrzad gimnastyczny?

 

Nie, Nie :) hehe :)

 

Nawet nie chodzi żeby odrazu zawisy robic modelem itp :) po prostu pod spalinę 6,5ccm :)

 

 

 

@Edit znalazłem coś dość ciekawego :D a dokładniej to "zenith40"

 

 

Pozdrawiam

Guest Anonymous
Posted

Dobra, dobra panowie :D mala literówka a wy się czepiacie xP

 

Temacik do zamkniecia aby nie robic OT ;]

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.