Guest Anonymous Posted September 28, 2009 Posted September 28, 2009 Tak jak w temacie Może byc nawet o troche ,powtarzam troche wiekszej mocy , ale rownież bez przesady Ofc Modelik z balsy See you
dawid Posted September 28, 2009 Posted September 28, 2009 najpierw tutaj są tam setki planów takich jak potrzebujesz :wink: http://pfmrc.eu/viewtopic.php?t=13551
Boogie Posted September 28, 2009 Posted September 28, 2009 A to ma byc samolot do akrobatyki sportowej jako dodatkowy przyrzad gimnastyczny?
Guest Anonymous Posted September 28, 2009 Posted September 28, 2009 A to ma byc samolot do akrobatyki sportowej jako dodatkowy przyrzad gimnastyczny? Nie, Nie hehe Nawet nie chodzi żeby odrazu zawisy robic modelem itp po prostu pod spalinę 6,5ccm @Edit znalazłem coś dość ciekawego a dokładniej to "zenith40" Pozdrawiam
Boogie Posted September 28, 2009 Posted September 28, 2009 Smiglowiec zrob. Skoro chcesz robic samolot akrobaTYCZNY, to ze smiglowcem tez dasz rade 8)
Callab Posted September 28, 2009 Posted September 28, 2009 Boogie, nie dręcz kolegi ;-) Blikes, samoloty są akrobaCYJNE.
karlem Posted September 28, 2009 Posted September 28, 2009 ...są akrobatyczne. Na Alledrogo :evil: Podobnie jak różne 'apki', nawet na tym forum :crazy:
Guest Anonymous Posted September 28, 2009 Posted September 28, 2009 Dobra, dobra panowie mala literówka a wy się czepiacie xP Temacik do zamkniecia aby nie robic OT ;]
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.