Skocz do zawartości

Ukłony


prezesjm

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich bardziej doświadczonych, tych młodych i tych młodych inaczej :wink:

Do tej pory korzystałem z mądrości forum incognito. Może kiedyś i ja będę miał coś sensownego do powiedzenia. Jakiś czas temu popełniłem własnoręcznie fajnego trenerka spalinowego . Zestaw oczywiście z patyczków i listewek . Udało się te wszystkie patyczki, deseczki poskładać w coś co lata. Jakoś sam go oblatałem, nie rozbiłem, lata do dziś i ma się całkiem dobrze. Od pewnego czasu walczę z wolnym czasem i z tego powodu bardzo powoli rodzi się Piper J3 1:6 . Jestem z okolic Bielska Białej.

Witam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. :D Poprawiłem na podbeskidzie. Mieszkam w Dankowicach a pracuje w Czechowicach-Dz. W Bielsku oczywiście często bywam . Świat jest mały jak widzę. ;D

Z racji że mieszkam na wsi, to latam sobie całkiem niedaleko od domu. Właściwie to za domem już mógłbym ale jeszcze sąsiadowi kury przestaną nosić jajka i byłoby na mnie więc nie ryzykuję i latam sobie tak z kilometr od domu. Miejsce idealne, pola uprawne , w okolicy jeden domek nie dość że daleko to jeszcze w budowie a tak wokół jak okiem sięgnąć to nic nie przeszkadza. Nawet linia wn dość daleko. Czasem tylko mocniej dmuchnie jak to na górce. Nawet tam mamy kawałek swojego gruntu więc nikomu po polu nie łażę. Jak przekonam teściową by swoje ziemniaczki sadziła gdzie indziej to miałbym nawet swoje prywatne 40 arowe lotnisko. :jupi:

Dzięki za miłe przyjęcie. W najbliższym czasie postaram się wkleić zdjęcia moich zabawek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.