Skocz do zawartości

Robbe arcus sport 2.6m


tomcar11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Będac na targach w Pradze, stałem się posiadaczem moto szybowca Arcus Sport 2.6 m, RTF gotowy do lotu. Czy ktoś na forum ma juz takie coś i moze sie ze mna podzielić swoim doświadczeniem z tym modelem, jak znajde czas aby go urchomić będzie foto relacja.

A oto i on zestaw gotowy do lotu czyli; silnik. regulator,serwa, śmiglo, wszystko zamontowane wraz z instalacjal, bez li-pola, kosztował 5990 koron, w przeliczeniu na złotówki 990zl. Nie wiem czy to duzo czy mało, ale ponoć była to oferta przygotowana specialnie na te targi.

Waga owego modelu to ponoć 2050g, rozpiętość skrzydeł 2570mm.

Dołączona grafika

Jak tylko pogoda pozwoli to odbędzie sie pierwszy oblot modelu. Tylko mam małego cykora jezeli chodzi o lądowanie, jak dotąd największy model jaki posiadam to Parkmaster, a tutaj napewno już sa inne prętkości przy podchodzeniu do lądowania :shock: Mysle ze klapy załatwiaja sprawe zobaczymy.

Jeżeli mogę to prosze o jakieś wskazówki, kolegów bardziej doświadczonych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Tomcar11

o boże jakie brzydactwo i jakież drogie ?!

Przepraszam ale mam podobne pt. CULARIS (a co mnie pokusiło toto kupić ?)

Ja to bym wrócił [do z kąd inąd pięknej Pragi] i zabrał ze sobą tego, który wisiał

w tle !!! Piękny szybowiec !!!

Mysle że przyjemnosci z latania to tym szybolem nie będzie.

pozdrawiam

zbyszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.