Skocz do zawartości

Kabel USB do Optic 6 - symulator widzi tylko 4 kanały


Tril

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich!

 

Kupiłem ostatnio TEN KABELEK i jak podłączam za jego pomocą Optic'a 6 do komputera to w Panelu sterowania dostępne są tylko 4 kanały. Czy muszę dodatkowo zainstalować jakieś sterowniki USB, żeby widzieć wszystkie kanały dostępne w aparaturze? A może po prostu dałem się wmanewrować w lipny kabelek, który nie obsłuży więcej niż 4 kanałów?

 

Chciałem potrenować obsługę sterowania klapami i podwoziem, ale nie da rady tego skonfigurować.

 

Macie jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to jeszcze nie nie wybrałem symulatora, który mam sobie kupić. Chodzi o to, że w kontrolerach gier pod Windows'em mam joystic PPM, który przy kalibracji mozwala użyć tylko 4 kanałów. I zastanawiam się czy to wina kabla czy może braku moich umiejętności :D

 

Dodam jeszcze, że mam tylko laptopa i stąd kupiłem kabel usb, a nie na port szeregowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I zastanawiam się czy to wina kabla czy może braku moich umiejętności :D

Odpowiedź B.

Nie przejmuj się tym, co pokazuje Win.

Ściągnij np. darmowy FMS: http://n.ethz.ch/student/mmoeller/fms/index_e.html ,

w opcjach programu prawidłowo skonfiguruj kontroler i voila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.