Skocz do zawartości

Końcówka wydechu Traxxas N.Stampede - Niedostępna w Polsce?


Malker

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Od jakiegoś czasu (ponad pół roku) poszukuję końcówki wydechu (2x :faja: ) do Traxxas Nitro Stampede.

O taka identyczna:

http://www.ehobbies.com/tra4154.html

Po wpisaniu w góglach "Traxxas [4154] <- Nr. części) znajduję masę sklepów w... no właśnie w Polsce nie ma :(

Widziałem też na eBay ale nie wiem jak zamawiać :)

Na zagranicznych sklepach też nie bardzo wiem jak :] Kwestia dogadania się o płatnościach itp itd.

Ewentualnie czy ktoś widział taką część w jakiś PL sklepach? Może też być używana (ta końcówka :P) byle by nie była dziurawa :(

Jakie sklepy PL zajmują się sprowadzaniem części Traxxas ?

Proszę o pilną pomoc :(

Pozdrawiam

 

P.S: Znalazłem coś takiego:

http://cgi.ebay.pl/New-Traxxas-Nitro-Stampede-Rubber-Tip-Exhaust-4154_W0QQitemZ230382626923QQcmdZViewItemQQptZRadio_Control_Parts_Accessories?hash=item35a3dfe86b&_trksid=p3286.m63.l1177

 

Przez PayPal mogę płacić ? Jak to jest z kupowaniem na ebay ? Mógł by ktoś pomóc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez PayPal mogę płacić ? Jak to jest z kupowaniem na ebay ? Mógł by ktoś pomóc?

Zaloz konto na ebay.

Zaloguj sie.

Kliknij "kup teraz"

Podazaj za instrukcja - platnosc od razu PayPalem.

 

Mozesz tez wyslac maila, czy nie sprzedadza Ci poza Ebay'em, ale konto na ebay warto miec czasami .

Dziala jaj Allegro - tylko hmm.. bardziej przyjaznie dla uzytkownika.

Jakby co to moge Ci to kupic, ale nie wszyscy chca wysylac na inny adres (a dokladniej platnosc z jednego kraju, a wysylka do innego - raz tak mialem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert dzięki :)

Zobaczę co i jak najwyżej się dogadamy jakoś przez PW o dokładną pomoc :D

f-150 przez ten czas nie jeździłem i było to dla mnie obojętne bo mam takie prowizorki samoróbki ale czytałem, że nie jest to zdrowe dla silnika (?).

Wyślę do tych sklepów e-mail z zapytaniem o sprowadzenie i zobaczymy.

 

P.S: Macie "Pomógł".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.