Skocz do zawartości

ParkZone Su-26m Sukhoi


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądając internet napotkałem na to!

 

Dołączona grafika

 

 

Zawartość opakowania

Kompletnie złożony model z odbiornikiem, serwami, akumulatorem napędowym, ładowarką.

 

Opis

Pierwszy model mikro akrobata z technologią Bind - N - Fly™ DSM2™ - Sukhoi Su-26M dla zaawansowanych pilotów. W pełni akrobacyjny, 4 kanałowy Ultra - Micro™ model o rozpiętości tylko 400 mm i masą tylko 37 g! Wszystko jest zainstalowane, wystarczy tylko mieć nadajnik klasy Spektrum DSM2, sparować i można latać. Natychmiast bez jakichkolwiek dodatkowych czynności. Zestaw zawiera również akumulator 110mAh z ładowarką.

 

Model konstrukcji Mike McConvilla posiada wyśmienite własności lotne i potrafi wykonać wszystkie podstawowe figury akrobacyjne! Lata w hali, ale i na zewnątrz z spokojnych warunkach.

 

Do sterowania zaleca się stosowanie programowalnej aparatury RC. Można również sparować z nadajnikiem z modelu Vapor i Ember2, ale wygodniej jest stosować programowalny nadajnik, na którym można programować funkcje, wykorzystywane w dużych modelach akrobacyjnych.

 

Parametry techniczne

 

* Rozpiętość: 400mm

* Długość: 366mm

* Masa do lotu: 34g

* Odbiornik: AR6400

* Akumulator: 110mAh

* Ładowarka: DC 3,7V

* Polecane nadajniki: DX5e, DX6i, DX7, DX7 SE, Air Moduły Spektrum DSM2

 

 

 

Cena? 419,99zł

 

Tutaj \/

(...)

 

 

Wiecej tego typu "micro flayerow"

 

Tataj!

 

 

 

Co wy panowie na to ?:) Ja chyyyba się skuszę :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem na targach co ten model potrafi, no CUD, MIÓD, MALINA !!! Naprawdę super, tylko ta cena... Ja sobie kupiłęm Minium FlyBaby i powiem Ci, że te maleństwa naprawdę latają precyzyjnie i przy odpowiednim doświadczeniu naprawdę można z nimi robić w powietrzu prawie wszystko :wink: Ja kupiłem FlyBaby bo po prostu było o połowę tańsze. Te akrobatki to nawość na ten rok, więc jeszcze kosztują krocie. Ja czekam jeszcze rok i albo ta "suczka" od ParkZone, albo "Edziu" od Kiosho na pewno będzie mój :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 70 funtow mozna kupic w uk.

Jest to badziew.

Widzialem w locie, kolega polatal po hali po czym wyszedl latac na zewnatrz - w czasie deszczu...

Te pelna akrobacje to sobie kreci hmmm...

Nozem kiepsko lata, wychylenia sa za male, silnik raczej tymczasowy.

Mialem kupic - zmienilem zdanie.

Jedyny plus to to, ze mozesz rozbebeszyc i relatywnie tanio pozyskac osprzet do wlasnego projektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moze jeszcze dopisze.

Jest to jakis krok naprzod w temacie mikro modeli - z tym trudno sie nie zgodzic, jednak zakup tego modelu to jak zakup helikopterka picco czy jak je tam - polatasz kilkanascie razy i Ci sie znudzi.

Jak masz duza hale to mozna sobie w kolko polatac, a nawet jakies fikolki pokrecic jednak mozna samemu zbudowac model latajacy duzo lepiej (no i drozej)

Ten model to takie nie wiadomo co jest - F3A nie polatasz :lol: 3d tez nie .

Jak byly zapowiedzi bodajze w lkwietniu - to bylo wielkie podniecenie - w koncu sie pokazaly w sprzedazy - kilka osob kupilo - nakrecili po jednym filmiku i od tamtej pory .... cisza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam tak... Cena... nasze kochane sklepy maja takie ceny ze to aż "sutki swędzą"

Chociaż najbardziej moim skromnym zdaniem w tym modelu "czort" to ten silnik który jest zamontowany w modelu.... no ale można polatac tak czy siak na nim... jeżeli "jeżeli" by się rozbił doszczętnie elektornika cala ,to można zrobic bardzo fajnego "mikro latadalka" daj jak mówił mamucik :) oferta jest calkiem niezła :>

 

Widziałem jak lata z "kijoshortu" ową Cessne nawet ładnie "toto" lata , tylko jak dobrze pamietam jest cięższy od Su lub vapor'a no cóż jak przyjdzie przypływ gotówki to zobaczymy co to jest "warte"

 

Za 70 funtow mozna kupic w uk.

Cło etc wyjdzie dobre 300 zl, to i tak taniej niż u nas w sklepie ;]

 

 

Pozdrawiam Mateusz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cło etc wyjdzie dobre 300 zl, to i tak taniej niż u nas w sklepie ;]

 

Cla z uk nie placisz, ale przesylka to pomiedzy 15-20 funtow.

Rozbic jest trudno - kilka osob testowalo (kolega i tak zdecydowal o przeszczepie wiec mu na modelu nie zalezalo ;) - bylo pare otarc o sufit sciany i twarde ladowania jedyne co to podwozie troche dostalo.

To lata, ale nie widze osobiscie zadnego zastosowania dla tego modelu, akrobacji poprawnie nie kreci, 3d nie lata - potrzebuje wiekszej przestrzeni niz shock, lata gorzej i szybciej niz przecietny niz park flyer.

Jezeli juz kupowac to cos takiego

http://www.horizonhobby.com/Products/Default.aspx?ProdID=EFL9080

filmik >>> http://www.horizonhobby.com/ProdInfo/Files/EFL9080_hi.wmv

 

Albo zlozyc samemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.