Skocz do zawartości

Poszukiwani modelarze z Grajewa lub okolicy do pomocy


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Poszukuję modelarzy z Grajewa lub okolicy. potrzebna mi jest ich pomoc. Pewnie się zastanawiacie po co mi pomoc na drugim końcu Polski, zatem już piszę.

 

Pewnego razu (rozmowa na gg datowana na 20-01-2008 13:12) wypożyczyłem użytkownikowi Zoomek (http://pfmrc.eu/profile.php?mode=viewprofile&u=3392) pakiet LiPol 3s w wieczyste użytkowanie, ale pod pewnym warunkiem - zakaz sprzedaży pakietu - mógł go mi oddać, lub po konsultacji ze mną oddać go potrzebującemu modelarzowi. Dnia 19-06-2009 16:29 kolega wystawił go do sprzedania w dziale Giełda. Po mojej interwencji usunął fragment ogłoszenia dot. pakietu i zadeklarował się że odeśle mi pakiet. Do dnia dzisiejszego pakietu nie odesłał, zwodził mnie przez ten czas że to wakacje, że to szkoła i nie ma czasu. Nie ukrywa się na gg przede mną i bezczelnie kłamie, że wyśle w poniedziałek (kilka razy). Żarty się skończyły, gdyby ktoś łaskawie, kto go zna osobiście wymógł na nim odesłanie pakietu na adres podany przeze mnie na gg, lub zwrot należności za pakiet (wyceniłem go na około 52 PLN) byłbym bardzo wdzięczny.

 

Miałem tego tematu nie pisać, ale życie jest jakie jest i płata różne "figle". W chwili obecnej nie interesuje mnie ani dalsze użytkowanie przez niego pakietu, ani przekazanie go przez niego komuś innemu. Interesuje mnie tylko zwrot pakietu lub pieniędzy.

 

Pozdrawiam!

Szymon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.