Skocz do zawartości

WTYK DIN-6 prośba o kupno


attyla

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Potrzebuję 2 wtyki DIN-6 do zrobienia kabla uczeń trener , niestety zaden sklep w okolicy nie posiada takich wtyków, czy ktoś mógłby kupić mi 2 sztuki takich wtyków i przesłać , oczywiście koszty pokryję.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A weź no powiedz dokładniej o tej wtyczce cos :D

 

DIN 6 to nieiwele bo jest kilka rodzaji :

 

6 po okręgu 270°

 

6 po okręgu 360°

 

5 po okręgu 270° i 1 w środku

 

5 po okręgu 360° i 1 w środku

 

 

Do czego to konkretnie??

 

I poszukaj tu www.tme.com.pl napewno mają :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba wykonać sobie samemu tak jak ja robiłem

wycinasz sobie z kartki kółko wielkości gniazda, następnie przekuwasz bolcami tak aby wszystkie bolce weszły w dziurki od gniazda

lutujesz przewody i na koniec zalewasz glue-gun`em

 

kabel.jpg

 

ewentualnie służę bolcami do wykonania wtyku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzeba wykonać sobie samemu tak jak ja robiłem

wycinasz sobie z kartki kółko wielkości gniazda, następnie przekuwasz bolcami tak aby wszystkie bolce weszły w dziurki od gniazda

lutujesz przewody i na koniec zalewasz glue-gun`em

 

Pomysł mój !! Wykonanie twoje, czyli dwie sztabki pan MOTYL jedna sztabka pan TOMSON :D

 

Jest jeszcze jedna uwaga co by zrobić dobrą wtyczke:) Jak pisał Tomek, tylko włożyc jeszcze te dwie blaszki i dopiero zalać i na końcu nasunąć plaskiczek wtyczka jak orginał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduję że pracowicie wydłubałem szpilki z wtyczek DIN-5 i zrobiłem kabel według wskazówek, działa bez problemu dzis odbyły sie pierwsze loty kolegi na kablu i była fajna zabawa zero stresu w każdym momencie mogłem przejąć sterowanie modelu i wyprowadzić go z niebezpiecznej sytuacji.Choć okaząło się o dziwo że świadomość kolegi że mam kontrolę nad modelem spowodowała że nie popełniał błędów i latał całkiem poprawnie i bez stresu :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.